2752
2734
عنوان

اسم نیما برای نوزاد بده؟

147 بازدید | 15 پست

۳ ماه دیگه پسرم به دنیا میاد 

خودم اسم نیما رو خیلی دوست دارم ولی همه میگن قدیمی شده و جالب نیست 

حقیقت اسم های جدید رو اصلا خوشم نمیاد یه جورین انگار 

نمیدونم اسمش چی بزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درسته قدیمی شده ولی هر چی دوس داری 

محمد و علی هم قدیمی ان خب ولی همه میذارن حالا تو نیما دوس داری

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

من اسم بچه هام رو با اول اسم خودم میزارم اصولا 

شما از این الگو استفاده کن حروف اول پیدا کردی بعد بگرد دنبال اسم راحتره 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

نه بسیار هم قشنگع اسم های مد شده ب زودی از مد میوفتن پسر شما اسمش تو همین و سالاش تک خواهد شد 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

خیلیم خوبه

تروخدا این اسمای عجیب غریبه ارتمینو ارتینو اینارو ول کنید

اسمای اصیل قشنگ و رایج رو بزارید رو بچه‌هاتون

این اسمای من دراوردی و جدید اصلا باکلاس نیستن

ی اسمی بزارید بچه ها دوران پیریشون خجالت نکشن

🌊🧠
خیلیم خوبه تروخدا این اسمای عجیب غریبه ارتمینو ارتینو اینارو ول کنید اسمای اصیل قشنگ و رایج رو بزا ...

موافقم

من میگم اسم باید معنی ش مشخص باشه و یه حس به آدم منتقل کنه

الان اسم ها یه جوری شدن نه جنسیت مشخصه نه معنی 

فقط هم ما اینجوری هستیم

همه کشورها هزار ساله اسم هاشون رو تغییر ندادن

جک و رز و امیلی و ......

یا حتی عربها محمد و علی و .....

2706