2733
2739
عنوان

آشپزای ماهر کجایید👍👍👍

450 بازدید | 31 پست

میشه کمکم کنید تو آشپزی،، من همه مراحل آشپزی رو درست میرم ولی اون طعم مطلوب وفوق العاده رو نمیده،، تو چشیدن طعم تو آخر آشپزی مشکل دارم فکر کنم چاشنی رو کم و زیاد میکنم،، رنگ ولعاب غذاهام خوبه،، گاهیراوقاتم طمعمش از نظر همسرم عالی میشه.ولی همیشه نه؟؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مثلا شما چقدر  تو خورشت رقرمه سبزی یا قیمه،، لیمو یا آبلیمو میزنید

لیمو نمیزنم تلخ میکنه بهترین لیمو رو بریزم بازم تلخ میکنه پر پرشم کنم هسته شو بگیرم بازم تلخ ..اصلا نمیزنم ..ابلیمو هم نمیزنم ..

2740
از ادویه چاشنی زدن زیاد میترسم

مزه غذا ب نمک و‌فلفل و ایناس، کم‌باشه غذا بی مزه میشه دیگه، نترس کم کم امتحان کن ،زیاد کن ادویتو ،

یکدفه یک عالمه نمک فلفل نریزیا🥲

کم کم شروع کن ادویه رو زیاد کن،دیگه دستت میاد چقد بریزی

بعد مثلن غذاهایی مث عدس پلو لوبیا پلو پیاز بزرگی رنده کن، دارچینشو زیادتر بریز،‌موقع دم دادن هم حتی دارچین و زیره بریز 

براقورمه سبزی لیمو‌عمانی(یه لیمو ترش خشک شده رو با کارد دوسه تاسوراخ کوچیک روش بنداز بزار تو‌خورشتت ،عالی میشه، من حتی تو ابگوشتامم یه دونه لیمو میندازم، اخر سر لیمو‌رو تو‌غذا له نکنی چون تلخ میشه،لیمو رو بردار از غذا)

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍
لیمو نمیزنم تلخ میکنه بهترین لیمو رو بریزم بازم تلخ میکنه پر پرشم کنم هسته شو بگیرم بازم تلخ ..اصلا ...

لیمو رو له نکنی تلخ نمیشه، یک دونه لیمو رو با کارد چنتا سوراخ کوچیک روش بزن ،بندازش تو خورشتت

لیمو له میشه هسته هاش تلخش میکنه

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍
مثلامن هر اندازه میریزم برام مطلوب،،، ولی فقط طعم اصلیشو نمیدونم که مطلوب مطلوب همه بشه 

اهان خب عب نداره بالاخره نمیشه ذائقه ی همه رو براورده کنی که یکی شورمیخوره یکی بینمک یکی میانه ،یکی ملس یکی ترش یکی شیرین

2706