2733
2734
عنوان

یک سواا درمورد واتس اپ همسرم

300 بازدید | 41 پست

خانومها

اینکه میگه یکساله با اون خانوم حرف نزده و قطع ارتباطه

اما من رفتم واتس اپ، دیدم دو هفته پیش تو صفحه چت نوشته 10 مارچ

همبن نوشته بود هیچ متنی نبود

بعد اومدم صفحه چت خودم رو پاک کردم، گفتگوهامون با همسرم  رو، تاریخ امروز نوشته شد

این ینی باهم تو واتس اپ حرف میزنند؟

و clear chat رو میزنه همسرم؟

از صبح تنگی نفس گرفتم، اگر کسی میدونه بهم بگه درسته حرفم؟

آره درسته حرف زده بعد چت رو پاک کرده

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ببین احتمالش هست با اون خانوم باشه یا یکی دیگه

یک خیانت کار همیشه یه خیانت کاره

اما سوال اینکه شما چرا حاضری بمونی توی این زندکی و این زجر و استرس و بی حرمتیو قبول کنی اگرم دیگه موندی پی اهمیت نده چون شما نمیتونی از همسرت توقع وفاداری داشته باشه با تثجع به پیشینش و اینکع من بعید میدونم درمانیم انجام داده باشه

مارس🌿🙏

اره احتمالا چت پاک کرده 

چون خیلی وقته از این تاریخ میگذره 

واتساپش پاک کن 

چون جدیدا پاک کنی دیگه نمیشه نصب کرد 

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
2738
ببین احتمالش هست با اون خانوم باشه یا یکی دیگه یک خیانت کار همیشه یه خیانت کاره اما سوال اینکه شما ...

من دوساله اینجا هستم عزیزم

نمیتونم توی یک کامنت بگم بشما

همه اینارو میدونم

فقط واتس اپ وارد نیستم میخوام قطعی کسی بیاد بهم بگه حرفم درسته یا نه

من دوساله اینجا هستم عزیزم نمیتونم توی یک کامنت بگم بشما همه اینارو میدونم فقط واتس اپ وارد نیستم ...

من چیزایی که بایدو گفتم دیگه شما میخوای خودتو گول بزنی بزن

منم نگفتم بیا به من بگوووو  گفتم باید بشینی ببینی با خودت چند چندی

حقیقتش اصلا واسم مهم نبست یه زن به چه دلیل بعد از خیانت میمونه چون خودم اصلا قبول نمیکنم چنین خفت و استرسیو

در هر صورت موفق باشید.

2706