2737
2739

همینجوری برام جالب بود...

من خودم پدرم تا پنجم دبستان خونده ومادرمم،اواسط ابتدایی مجبور به ترک تحصیل شده،چون میگه چندتا خانواده تو روستا نذاشتن دختراشون درس بخونن و دیگه کلا معلم براشون نفرستادن

البته پدرم باوجود سواد کم خیلی اهل مطالعه وکلی کتاب داره،طفلی ها تو روستا بودن و شرایطش نداشتن

حالا شما ازسواد وتحصیلات پدرومادر وپدربزرگ ومادربزرگهاتون بگید،با سواد بودنشون تاچه حد برای شما مفید بوده؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

پدر مادرم دیپلم دارن 

پدر بزرگم تا ششم خونده فکر کنم .

مادربزرگمم سواد نداره

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر مادرم دیپلم دارن  پدر بزرگم تا ششم خونده فکر کنم . مادربزرگمم سواد نداره

خدا حفظشون کنه

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2731
مادرم دیپلم ولی فوق العاده خانم روشن فکر اهل مطالعه،روانشناسه فامیله😂

دیپلم برای قدیمی ها خیلی خوب

پدر منم با پنج کلاس یه کتابای نایابی داره

بابام فوق لیسانس حقوق مادرم لیسانس حقوق خب خودم حس میکنم نسبت به بقیه پدر مادرا روشن فکر تر هستن چون درس خوندن با ازدواج توی سن کم مخالفن منو هم به درس خوندن تشویق میکنن

پدربزرگ و مادربزرگ فک کنم ابتدايي 

ولی مادرم و بابام لیسانس

و مادرم خانه داره هیچوقت کار کردن دوست نداشت 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2740
بابام فوق لیسانس حقوق مادرم لیسانس حقوق خب خودم حس میکنم نسبت به بقیه پدر مادرا روشن فکر تر هستن چون ...

خداحفظشون کنه

پدرومادر منم اتفاقا مارو همیشه به درس خوندن تشویق میکنن و با ازدواج تو سن کم شدید مخالفن

فک کن من بیست ویک ازدواج کردم،میگن خیلی زود شوهر کردی!

پدربزرگ و مادربزرگ فک کنم ابتدايي  ولی مادرم و بابام لیسانس و مادرم خانه داره هیچوقت کار کردن ...

خیلی هم عالی

پدرم فوق لیسانس زبان خارجه و دانشکده افسری درس خوندن.

مادرم دیپلم تجربی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
پدرم فوق لیسانس زبان خارجه و دانشکده افسری درس خوندن. مادرم دیپلم تجربی

انگلیسی وافسری؟

با زبان جاهای بهتری هم میتونستن برن

میدونی خانواده باسواد باشه خیلی خوبه

ولی خب خیلی باسواد دیدم طرز فکر فاجعه داشته 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
میدونی خانواده باسواد باشه خیلی خوبه  ولی خب خیلی باسواد دیدم طرز فکر فاجعه داشته

چی بگم والا....بعضی ها فقط مدرک گرفتن

2706