2733
2739

چند روز پیش با شوهرم بحثم شد فهمیدم اشتباه از من بوده بهش پیام دادم عذرخواهی کردم غذا براش درست کردم چایی آوردم الان سه روزه میگذره یه نیم نگاهم بهم ننداخته دارم دیوونه میشم تا حالا اینجوری نبوده این همه قهر طولانی. الآنم دست پسرمو گرفت رفتن بیرون من موندم خونه با پسر کوچیکم انقد ناراحتم خشکم زده چیکار کنم؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هر وقت خونه اومد سه مرتبه آیه ۱۱۵ سوره انعام را بخون وبعد بهش فوت کن انشاالله آشتی میکنید 

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
2740

ذکر یا لطیف و یا رحیم رو هر تعداد که میتونی بگو

ذکر یا ودود رو هم هر تعداد که میتونی بگو

وقتی اومد منزل ، دستاتو بگیر جلوی صورتت مثل قنوت،  فاتحه و صلوات برای روح پاک حضرت زهرا سلام الله علیه بخون و هدیه کن و وقتی وارد منزل شد به همسرت دست بده

و نگران نباش. 

با همین رفتار ملایمت و صبر و محبت برو جلو ، بزودی آشتی میکنه انشاءالله

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄
هر وقت خونه اومد سه مرتبه آیه ۱۱۵ سوره انعام را بخون وبعد بهش فوت کن انشاالله آشتی میکنید 

باشه عزیزم انشالا آشتی کنه. نمی‌دونم چرا ما مث بقیه زن و شوهرها نیستیم مردم میمیرن برا هم

ذکر یا لطیف و یا رحیم رو هر تعداد که میتونی بگو ذکر یا ودود رو هم هر تعداد که میتونی بگو وقتی اومد ...

باشه این کارم میکنم. همیشه حضرت زهرا خواسته هامو برآورده کرده انشالا اینبارم ناامیدم نکنه

2706