2733
2739

میدونم بستگی به قد مو داره.

ولی واسه مویی که تقریبا تا بالای باسن هست میدونین چند میشه تقریبی؟

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ابریشم سازی نشنیدم تا حالا

دوباره پروتئین تراپی کردم هر بار دو تومن پرداخت کردم و خیلی راضیم

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2742
ابریشم سازی نشنیدم تا حالا دوباره پروتئین تراپی کردم هر بار دو تومن پرداخت کردم و خیلی راضیم

قد موهات بلنده عزیزم؟

پروتئین تراپی رو یه آرایشگاه معمولی به من گفت ۳ و نیم.

و اینکه موهات صاف شد؟

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
قد موهات بلنده عزیزم؟ پروتئین تراپی رو یه آرایشگاه معمولی به من گفت ۳ و نیم. و اینکه موهات صاف شد؟

تا کمر نمیرسه اما پره 

بله کمی هم صاف شد انگار کراتین کرده باشم 

از کراتین بدم میاد چون دوست دارم گاهی تنوع بدم موهام حالت دار و کمی فرفریه

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!