2733
2734
عنوان

ساخت وساز یا ماشین سنگین(تریلی)

48 بازدید | 9 پست

سلام کدوم بهتره؟ماشین خوبه سالی حدود ۲ میلیارد درامد داره ولی خب با پول ماشین که نزدیک ۱۰ میلیارده اینجا میشه دو تا ساختمون ۴ طبقه زد 

ولی میترسم رو دستمون بمونه و فروش نره؟

ماشینی که سالی دو تومن درآمد داره کلی هم خرج قطعات داره استهلاک داره 

ملک بلندمدت سود بیشتری داره 

در آینه دختری میبینم ، زیبا ، سرسخت ، مغرور و تنها...عجب قدرتی دارد چشمانش، این قدرت هر آینه ای را شکوهمند میسازد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کی گفته درامد تریلی سالی دو میلیارده

با این خرجهاش

مگر اینکه بکوب بره شبانه روز که نمیشه یا بره خط اروپا

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2742

اوازش از دور خوشه

خیلی کار سختیه رانندگی ماشین سنگین

این خبرام نیست سالی دو میلیارد !!!

هه😏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
پس ساخت ساز چی خوبه

اونو نمیدونم

کسی که میخاد با ماشین کار کنه اهل کار و سختی کشیدن هست؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اره چند ساله رانندس

همسرم ۱۷ ساله که دیگه خودش تنها کار میکنه

از بچگی بابا و عموهاش تو این کار بودن زیر و بم کارو بلده

تازه گاهی یه سری کارای ماشینو خودش میکنه یعنی باید بتونه بکنه یوقت تو بیابون ماشینه خراب میشه بفهمه ایراد از کجاست خوبه چیکار کنه

شخص راننده سابقه کار با ماشیت داره یا نکرده کاره؟

اگر تجربه ای نداره لااقل ۶ ماه یسال با کسی بره

1
5
10
15
20
25
30
35
40