2752
2734
پشم برا بالشت خوب نیست عرق میکنید بو پشکل میده هرچقدرم ک بشوریش

افرین همینطور هست من مادرم تورک هست 

اقوام مادریم حتماً باید  رخت خواب با پر شده پشم گوسفند داشته باشند  افتضاح هست اینقدر هم که میشورن و با گل محمدی قاطی می‌کنند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پشم برا بالشت خوب نیست عرق میکنید بو پشکل میده هرچقدرم ک بشوریش

اگر حساسیت داشته باشی مشکل تنفسی میارد براد

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
افرین همینطور هست من مادرم تورک هست  اقوام مادریم حتماً باید  رخت خواب با پر شده پشم گو ...

تورک بودن یعنی چه 🤔🤔

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
منم اصلا خوشم نمیاد ولی یه عده  انگار تعصب دارن رو پشم گوسفند  !!!!!! پنبه و الیاف براشون ...

میدی بیرون باز میکنن با چوب میزنن سرش پشما وا میشه میشورن تحویل میدن تر و تمیزالیاف مصنوعیه پشم خیلی گرمتره 

😐تُرک قشقایی 

انوقت چه ربطی به پشمی بودن تشک لحاف دارد .منم ترک آذری هستم .

انوقت چه ربطی به پشمی بودن تشک لحاف دارد .منم ترک آذری هستم .

چی چه ربطی داره؟؟؟!!!! مگه باید هر کی هر چی میگه شامل همه بشه و شما به خودت بگیری 

من نمی‌فهمم چی میخوای بگی من میگم اقوام مادریم درست میکنند با پشم گوسفند بو میده هرکجاش نفهمیدی دیگه ریپلای نزن عزیزم چون واضح گفتم 

چی چه ربطی داره؟؟؟!!!! مگه باید هر کی هر چی میگه شامل همه بشه و شما به خودت بگیری  من نمی‌فهمم ...

😛😛😛😛

چی چه ربطی داره؟؟؟!!!! مگه باید هر کی هر چی میگه شامل همه بشه و شما به خودت بگیری  من نمی‌فهمم ...

آخه به خودم گرفتن ندارد .گفتی مادرم  ترک تشک لحاف پشمی خب این حرفت خودت ببین مگا ترک ها تشک شون لحافشون پشم چرا ما نداریم نمیدونیم این سئوال  پشمی چرا نرش رویی گستاخی میکنی .برو سرویس بهداشتی