2752
2734
شوهر دختر خالت و شوهر سابقتون  خیلی عجیبه خیلی شاید از قبل رفیقن

نه من ۶سال زنش بودم 

و اینکه اون پسر برا شهر دیگس 

از فامیلمون شنیدم بخاطر لج با من دعوتش کردن عروسیش از اونجا هم همو دیدم اشنا شدن 

اینو خود خالم به بقیه گفته

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
از اینکه از اشنا صربه خوردن سخته برام  اینکه همه جا پر کردن از لج من رفتن با خانواده شوهرم ...

نه بابا به درک.

شما حساسیت بیجا داری. دختر خالت با شوهرت ازدواج می کرد باز یه چیزی. الان دلیلی واسه ناراحتی شما نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون می‌تونه با هر کی که میخواد ازدواج کنه همون طور که شما میتونستید خونه تون رو پس بگیرید از فکر ...

من ناراحت نیستم که با کی ازدواج کرده 

ناراحت اینم شوهر سابقم که هیچ نسبتی با اینا نداشت رو اج دعوت کردن عروسیشون و بعد شوهرش باهاش دوست شده 

از این اذیتم 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
شما چرا پیگیر دختر خاله و شوهرش و شوهر سابق و ...هستی . کات کن بره با هرکسی که رابطه نداری  ب ...

عزیزم خالمه فامیلمه چطور میشه خبر نیارن متاسفانه تو فامیل از هم خبر دارن و پخش میکنن

2731

در ارتباط هستن که باشن فدا سرت غصه خوردن داره مگه؟ 

من چی بگم که شوهر سابقم با این که اون همه آزارم داد و هزارتا بلا سرم آورد داییم انگار نه انگار من بچه خواهرشم و با اون رفت و آمد میکنه؟ بعد فکر میکنن من خبر ندارم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
از اینکه از اشنا صربه خوردن سخته برام  اینکه همه جا پر کردن از لج من رفتن با خانواده شوهرم ...

سلام من الان بخاطر تو وارد کاربریم شدم

اصلا ناراحت نباش 

به یه ورت 

حالا شوهر سابقت بره واسه خالت برینه 

بیکاریا 

انگار با هم برن بیان پاره بشن

تو همشون رو آنفالو کن که چیزی نبینی ناراحت بشی 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

چقدر سخته همچین زندگی داشته باشی.فکر کن.تمام مدت به این فکر میکنن که چجوری حالتو بگیرن.یا تمام مدت به این فکر میکنن که آیا حالتو گرفتن.ایا فهمیدی.چکشون میکنی؟

آیا الان خوشبختی؟ایا سرت اومد؟ایا سوختی؟

واقعا زندگیه سختی دارن.

مخصوصا شوهر سابقت.

به جا زندگیه خودشون و لذت از زندگیشون هنوز فکر تو هستن.

من بودم طلاق گرفته بودم به هیچ عنوان حتی با فامیل دور زن سابقم یا شوهر سابقم دوستم نمیشم.

اینقدر که می‌خوام ازشون دور باشم.

ولی فکر کن با خانواده خالت رفته دوست شده🤣

برو لذتشو ببر.تمام مدت یه عده رو داری که تو فکرشون برای تو دارن خودشونو میکشن🤣🤣🤣

راحت میتونی رو انگشتت بچرخونیشون.

عید نوروز مبارک❤️(فضولی: در اصل از بدبینی و نفس پلید میاد.چوه نفس ناپاک دلهره داره و میخواد از همچیز سر بیاره تا مبادا کسی به خودش شک کنه و کسی که از درون بدبینه،فضولی می‌کنه)✨ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است.تـربــیت، نــا اهــل را چون گـــردکان بــر گـنبد است✨قرآن میگه:صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لا يَرْجِعُونَ‌ (سوره بقره آیه ۱۸) البته یه جا داریم لایعقلون آخر آیه است.اونم سوره بقره س آیه۱۷۱
عزیزم خالمه فامیلمه چطور میشه خبر نیارن متاسفانه تو فامیل از هم خبر دارن و پخش میکنن

به هرکسی که حامل این خبرا هست یکبار جدی بتوپ وگرنه تا عمر داری آزار میبینی با این خبرها 

حالا خالت با اون سن مستاحر شما بود ؟ جایی نداشتن؟ با دعوا انداختین بیرون؟

نه والا دعوا چرا اول قرار شد وسایلمو بزارم یه اتاقش گفت نه اتاق دخترمه نمیشه گشوهرشم گفت وسایلتو بیار ما میریم خونه خودمون مشکلی نیست 

جایی داشتن اما دو محله پایین تر بود داده بودن اجاره خودشون اومدن خونه مادرم اما هزار تومان پول ندادن همرو خالم جمع کرد برا دخترش

در ارتباط هستن که باشن فدا سرت غصه خوردن داره مگه؟  من چی بگم که شوهر سابقم با این که اون همه ...

برای منم همین شده 

فقط جای دایی شما 

خالم این کارو کرده که کسی که نه فامیلش بود نه اشنا صرفا شوهر سابق بچه خواهرش بود دعوت کرده عروسی دخترش و مسافرت میرن

سلام من الان بخاطر تو وارد کاربریم شدم اصلا ناراحت نباش  به یه ورت  حالا شوهر سابقت بره ...

شاید چون یهویی دیدم شوکه شدم اما عادی میشه 

مرسی عزیزم❤️

شاید چون یهویی دیدم شوکه شدم اما عادی میشه  مرسی عزیزم❤️

آره شاید 

ول کن بابا 

به این فکر کن اگه همسر سابقت خوب بود که الان شوهرت بود درسته؟؟؟

خب یه آدمی که به درد نمیخورده زندگی باهاش حالا دوست هر کسی که شده به درک

همیشه هم در رو یه پاشنه نمیچرخه 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

من از این آدمای لاشی تو زندگیم دیدم من یا زن داداشم بحثم شد بعد دختر خواهرم رفته رابطش رو باهاش خیلی صمیمی کرده حتی پشت سر من حرف زدن ...خب که فکر کردم میبینم دختر خواهرم ازمن عقده داشته حالا اینطور داره خودش رو‌خالی میکنه 

چقدر سخته همچین زندگی داشته باشی.فکر کن.تمام مدت به این فکر میکنن که چجوری حالتو بگیرن.یا تمام مدت ب ...

اما کل فامیلو بهم ریختن 

فکر کن عروسی گرفتن بعد شوهر سابقمو که نه دوست بودن نه فامیل و فقط از این طریق میشناختن که شوهر منه تو عروسی دخترش دعوت کرده 

پدر بزرگم که میبینش حالش بد میشه 

ناراحتی میکنه که این چرا اینجاس و میره الان خالم باهش قهره 

کلا روابطمونو خراب کردن 

و حتی سفر خانوادگی هم رفتن نمیدونم اینجا ( نی نی سایت )میگن به من ربطی نداره شاید من ناحق میگم نمیدونم 

من از این آدمای لاشی تو زندگیم دیدم من یا زن داداشم بحثم شد بعد دختر خواهرم رفته رابطش رو باهاش خیلی ...

ار روی لج رابطه انداختن با ادما واقعا ازار دهندس 

کاش واقعا دوست بودن اما اینا با هدف میرن تو رابطه 

دقیقا از عقده شروع میشه وگرنه چه دلیلی داره؟!

2706