2737
2739

یه آدم فوق العاده بد ذات میشناسم که خدا همه چی رو براش جور میاره 

گاهی میگم نکنه من فکر میکنم این شخص بد ذاته‌ولی باور کنین ک هست خیلیم هست از اونایی که همش میخوان فخر بفروشن و خوشبخت ترین خودشونو نشون میدن 

اصلا هم فکر نکنین که حسادته 

چون واقعا از زندگیم راضی ام 

اما یه جوری خدا کارو براشون در میاره تعجب میکنم !!!!شما هم اینطور آدم دیدید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره هر چی خودخواه تر موفق تر، گاهی فکر میکنم تنها چیزی که برا پیشرفت لازم دارم خودخواهیه ولی تو ذاتم ...

خودخواهی ،دورو بودن،ظالم بودن ،دروغ گو بودن 

دور از جون بعضیا که اینجوری نیستن‌

ولی واقعا هر چقد آدم پلیدتر همونقذ پیشرفت بیشتر

2742

اره دیدم اما فکر نمیکنم خوشبخت باشند یعنی منظورم از لحاظ مالی خوبند و ... اما آدم بدذات عاقبت بخیر متاسفانه ممکنه نشه 

البته امیدوارم همه عاقبت بخیر بشنداا الهی به حق این شب مبارک 

ولی عاقبت بخیری مهمه 

عموم تعریف میکرد ی آدمی بود رابطه دوستانه همه رو بهم میزد و همچین داشت اما آخرش همه اطرافیانش رو از دست داد و کسی دیگه سمتش نرفت کسی که قبلاً همه حرفش رو می‌زدند و توی تنهایی فکر کنم مرد 😢

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
بله . وقتی هم که رفت سفر مکه بیشتر تعجب کردم که انقدر ظالمه و روز به روز خوشبخت تر 

ببین گاهی چون ما از یکی نفرت داریم اونو آدم بدی میبینیم 

ولی این شخص ک میگم واقعا آدم بدیه در عوض شوهر من 

فکر نکنین چون شوهرمه میگم الان ۱۱ساله دارم باهاش زندگی میکنم جز مهربونی از خود گذشتگی و انسان خوب در کل بودن چیزی ندیدم همیشه هم گرفتاره 

من میگم شاید خدا آدمای بدو دوست داره؟

اره دیدم اما فکر نمیکنم خوشبخت باشند یعنی منظورم از لحاظ مالی خوبند و ... اما آدم بدذات عاقبت بخیر م ...

ولی من دیدم آدم بد ذات عاقبت بخیرم میشه میگی چرا پول 

کسی که پولداره مردم بخاطر نذری هم ک شده میان مراسمش اما بی پول….

احساس میکنم طبیعت برگشته باید ظالم باشی 

2740

بله دیدم. 

خیانت کرد زنش بخشید

ورشکست شد همه فامیل پول جمع کردن بدهیشو دادن

از کارش اخراج شد یه کار با ده برابر حقوق براش جور شد

خونش از دست داد الان فک کنم دو تا خونه داره(شایدم مال خودش نیس.نمیدونم) 

و ماشین و طلاهای زنشم فروخت الان دو سه تا ماشین دارن

جالبه که هر چی از دست داد به خاطر خلافهاش بود. 

اما بازم بیشترش رو خدا براش جور کرد

به پدر و مادرش هم کمک خاصی نمیکنه و وقت براشون نمیذاره اما مادرش بسیار این بچه رو دوست داره. در حالی که بچه دیگه شون که همش به پدر و مادر پیرش کمک میکنه و خیلی هم مذهبی تره اصلا وضع مالیش در اون حد نیس.زنش هم میخواد ازش جدا شه. 

ببین گاهی چون ما از یکی نفرت داریم اونو آدم بدی میبینیم  ولی این شخص ک میگم واقعا آدم بدیه در ...

نه دیگه خدا همه رو دوست داره.  چه خوب چه بد.  اما معلوم نیس چرا به بعضیا اینطوری حال میده و حال یه عده رو که هیچ قصد و غرضی ندارن اینطوری میگیره و هی گرفتاری ب اشون میاد.  

خودش میدونه چیکار داره میکنه. 

اما منم واقعا این مسئله برام عجیب و اذیت کنندست

ولی من دیدم آدم بد ذات عاقبت بخیرم میشه میگی چرا پول  کسی که پولداره مردم بخاطر نذری هم ک شده ...

درست میگید . آدم جایز الخطاست اما ادمی که چند بار در حقتون بدی کرده شما می‌رید مراسمش؟ . . . 

به نظرم پول خیلی مهمه و به هر حال باعث آرامش خاطر هم بعضاً میشه اما واقعا اگه آرامش نداشته باشید و بی قرار باشید و اعضای خانوادتون دورهم نباشند ارزشی نداره .

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟