2737
2739

ما سه تا خواهریم من اخری هستم دو تا خواهر دیگه ام ۳۶ ؟ ۳۴ ان اونا تزریق ژل به لب کردن دماغاشونو عمل کردن تزریق ژل به صورتشون هم کردن ابرو هاشونم از این کارا که نمیدونم اسمش چیه کردن موهاشونم رنگ کردن  ناخون هم کاشتن ولی من ۱۹ سالمه دارم ۲۰ میشم نمیذارن اینکارو کنم حتی نمیذارن موهامو رنگ کنم حتی ابروهامم نمیذارن مرتب کنم به نظرتون چیکار کنم؟😞 میرم بیرون همه دخترا خوشگلن اعتماد به نفسم میره پایین همش حتی نمیذارن ارایش کنم ینی قشنگ هیچه هیچ

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

این سن اوج شادابیه نیاز به عمل و تزریق نداری

ابروهاتم خودت روزی چند تا تار بردار کم کم عادی میشه براشون

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2742

خب  باید رو اعتماد ب نفست کار کنی عزیزم‌، هر سال ی چیزی ترند میشه مردم خودشونو ب همون شکل در میارن 

بعدش سال بعد ی چیز دیگس نمیدونن چیکار کنن ک اونی ک از قبل زدنو نابود کنن !

۷۵٪ دخترا شبیه هم شدن !

تووو فقط ب پوستت برس استایلتوو خوب کن 

از این فکر بیا بیرووون 

تا اخر عمرت میخای ژلی و عملی بمونی؟؟

اینهمه هزینه کنی؟ 

بازم هرجور مایلیییی ولی همون ارلیشم کنی خیلی تاثیر داره

منم هیفده سالمه فقط سیبیلامو بر میدارم اونم به خاطر اینه که تو مدرسه دخترونه رام بدن 🤝🥸 باورت میش ...

خب ۱۷ حالا اوکیه ولی ۱۹ واقعا ظلمه دارم بیست سالع میشم من

2740

ابروهاتو بردار. 

صورتت هم بند بنداز. آرایشگاه برو. اصلاح صورت و ابرو. 

یک آرایش ملایم داشته باش. 

رنگ مو خوب نیست. موهات کم پشت میشه. زودتر سفید میشه. جلوی مو هم خالی میشه به مرور زمان.  

ژل و تزریق هم خوب نیست. 

نچرال بهتره 

خب  باید رو اعتماد ب نفست کار کنی عزیزم‌، هر سال ی چیزی ترند میشه مردم خودشونو ب همون شکل ...

درسته عزیزم میدونم چی میگی ولی خب الان میری بیرون همه دخترا دافن میدونی چی میگم؟😞 حالا من قیافه ام خوبه ولی خب ادم وقتی میتونه خودشو زیباتر کنه چرا انجام نده😕

ابروهاتو بردار.  صورتت هم بند بنداز. آرایشگاه برو. اصلاح صورت و ابرو.  یک آرایش ملایم دا ...

خب من موهام مثل سگ سیاهه اگه رنگ کنم اصن خیلی خوبه 😭😭😭 چی بگم والا

بابا شاید جالب باشع برات ولی خرجم با خودمه تو ۱۹ سالگی 😑😑 یه ریال بابام بهم نمیده چون نداره

پس برو بکن بیا بگو سوپرایز

ولی بنظرم بیشتر برای پوستت و صاف بودنش خرج کن و آبروی اگه بده اینجوری شیک تری

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
2706