2737
2739

دیدم تاپیک حلوا به اون سادگی و ببخشیدا بی سلیقگی پر بازدید شده بهم برخورد من استاد تزئین حلوام کلاسشو رفتم بیاید قول میدم عکس حلواهامو سریع بزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اگ پرباردید شد لطفا تو این شب عزیز برای سلامتی بچه هام دعا کنید یه صلوات بفرستید

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2740

بعد من میگم کدوم قابلمه فقط دو تا بنده خدا نظر دادن بقیه هیییچ مثل اینکه تاپیکا منو اصلا نمیبینن حالم از سایت بهم میخوره 

کاربر قدیمی ام ترکیدم عاشق ایرانم .الهم اجعل عواقب امورنا خیرا

شما رو نمیدونم مادر بزرگ من که یه حلوا درست میکنه اینقدر سفت میشه اخر به عنوان اجر استفاده میکنه

در ضمن تزئین ما چند تا جای چنگاله فقط

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  
2706