2737
2734
عنوان

من دارم آتیش میگیرم

201 بازدید | 12 پست

دیگه از شدت استرس و فکرای مضخرف نفسم هم چند بار گرفت و به خرخره افتادم من خیلی میترسم من خیلی میترسم چرا خدا آرومم نمیکنه چرا بهم نمیگه اون فکری که تو سرمه برای مامانم اتفاق نمیوفته من دیگه نمیتونم دارم خفه میشم می‌خوام با تمام وجودم جیغ بکشم گریه کنم ولی حتی اونم نمیتونم چون مامانم بیدار میشه می‌فهمه خسته شدم اونقدر زیر پتو گریه کردم ...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چی شده ؟ آروم باش الان چند نفر میان بهت انگ وسواس فکری میزنن خودشون که درک نمیکنن

مامانم احتمال داره سرطان داشته باشه دارم دیوونه میشم اسکنش خیلی بد بود من میترسم توروقران التماست میکنم دعا کن کاش خودم یک چیزیم سه اون یک مو هم از سرش کم نشه فقط 

2738

عزیزم حتما برو روانپزشک ، یه دوره ۶ ماهه دارو بهت میده بعدش اینقدر آروم میشی که خودتم تعجب میکنی باور کن ماها الکی گارد داریم برای روانپزشک چطور وقتی هر دردی داریم دکتر میریم روانمون برامون مهم نیست که میزاریم داغون بشه ولی پیش متخصصش نریم ؟

لطفا خواهرانه بهت میگم برو روانپزشک نهایتا روزی دوتا قرص میخوری باور کن اونقدر آروم میشی که حد نداره 

عزیزم حتما برو روانپزشک ، یه دوره ۶ ماهه دارو بهت میده بعدش اینقدر آروم میشی که خودتم تعجب میکنی باو ...

نصف شب برم روانپزشک ؟ 

روانپزشک مریضی مامانمم خوب می‌کنه سالمش می‌کنه بزاره کنارم؟ 

حداقل شرایط منو نمیدونی قضاوتم نکنید دور از جون فکر کن بگن یهویی عزیز ترین کست  احتمال سرطان داره  دارم دیوونه میشم جوری که حس میکنم تیمارستان هم جوابگو من نیست دیگه

چیزی نیس  عزیزم  من میشناسم کسایی رو که  خوب شدن بدتر از مادر شما هم بودن  هزاران نفر مثل شمان   که توب شدن    به منفی ها فک نکن  امام علی امشب شفاشو امضا میکنه خیالت راحت

نذر کن خوب شه تا اخر عمرت زیارت عاشورا هرروز بخونی

نذر ختم قران

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی

ان شالله خبر خوب میاری برامون

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی
کاش همین بود ولی مامانم مسکوک به سرطان.... اسمش هم میشنوم دستام میلرزن

آروم باش 

ببینم هرچی تو تقدیر باشه همون اتفاق میوفته 

درک میکنم چقد شرایط برات سخته 

ولی سعی کن به افکار منفی توجه نکنی 

خودت گفتی مشکوک به سرطانه 

پس ینی هنوز امیدی هس 

قوی باش دختر ب چیزای منفی توجه نکن