2733
2739

تو رو خدا و شما رو به حق شبای قدر بزارید وقتی لغو کاربری میشیم تاپیکامون از دسترس خارج شن و اینکه برا حذف تاپیک انقد اذیت نکنید جان عزیزاتون اگه نمیتونید امکانشو بزارید خودمون تاپیکامونو حذف کنیم ممنون میشیم تو رو خدا نی نی یارا رو تگ کنید حتما من میخوام هم تاپیکامو حذف شن و هم لغو کاربری کردم تاپیکام از دسترس خارج شن واقعا مهمه

@niniyar_1    

@نی_نی_یار_41‍ 

@مونا_تهرانی    

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میشه همه ی تاپیک های من قبل از ببیبی چک مثبت پاک کنین

نی نی یار رو تگ کن

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
یا خدا ۱۸۰ صفحه چه خبره

تاپیکایی که قفلن خودم میتونم پاکشون کنم ولی اونایی که پست گذاشتن نمیشه خودم حذف کنم

دقیقا منم همین درخواستو کردم والا خبری نیست. 

دوباره پاک کردم ک تاپیک جدا بزنم براش

در خواست حذف حساب کاربری و محتوا دارم ازشون

لطفا رسیدگی کنید. خیلی خوب میشد این قابلیت میزاشتید برامون اصلا...

@niniyar_1      

@niniyar_2      

@niniyar_3      

@niniyar_5      

دقیقا منم همین درخواستو کردم والا خبری نیست.  دوباره ماک کردم ک تاپیک جدا بزنم براش در خواست ...

اره والا

تاپیکو پر بازدید کنید شاید فرجی شد

2740

برای خود سایت هم خوبه تایپیکهای اضافی پاک بشه 

الان حذف تایپیک خیلی سخت شده

مثل شرکتهای دولتی با ما رفتار میکنید 

مثل شرکتهای خصوصی هوای مشتری و ندارید

یه سایت مشابه شما با امکانات بهتر بیاد همه میرن اونجا

حذف تایپیک،درخواست عجیبی نیست که قبول نمیکنید

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
برای خود سایت هم خوبه تایپیکهای اضافی پاک بشه  الان حذف تایپیک خیلی سخت شده مثل شرکتهای دولتی ...

یه پروفایلم با هزار بدبختی تایید می کنن 

ویرایش نام مستعار و بیوگرافیتم ندارن!

شاید یکی اولین بار یه اسمی زده ک صرفا حساب کاربریشو بسازه.

اصلا اینا یه چیز پایه ایه!

دیکتاتوره علنا

دقیقا منم همین درخواستو کردم والا خبری نیست.  دوباره پاک کردم ک تاپیک جدا بزنم براش در خواست ...

سلام عزیزم لطفا با مدیریت صحبت کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید