2737
2739
عنوان

سلام نوزادم سرما خورده

124 بازدید | 23 پست

سلام نوزادم سرماخورده.دوماه و ۱۶ روزشه .بهترین درمان میگن شیر مادره.

من میتونم دارویی خودم بخورم و بعد بچه از طریق شیر بخوره ؟این امکان هست اصلا؟

نه بچه گیج میکنه ببرش دکتر

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه ببرش دکتر چون نوزاد هست کوچیک پیش دکتر بره بهتره

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2738

مطمئنی سرماخورده؟

پسر من بخاطر رفلاکس سرفه و عطسه و آبریزش داشت

دکتر سیتریزین داده

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

مادر شیرده که هر دارویی نمیتونه بخوره 

ببر دکتر 

برای نوزاد هم دارو هست 

قطره پلارژین میدن اما با نظر دکتر چون به بچه منم دو ماهه بود ابریزشو عطسه و بی قراری داشت اینو داد اما باید معاینه بشه

مطمئنی سرماخورده؟ پسر من بخاطر رفلاکس سرفه و عطسه و آبریزش داشت دکتر سیتریزین داده

بهتون درخاست میدم لطفا قبول کن.فردا چن تا سئوال راجب رفلاکس بپرسم..سرم درد میکنه الان تایپ کنم عزیزم

2706