2737
2739
عنوان

وقتی ی پسری این حرفو بزنه..!

171 بازدید | 14 پست

فکر کرد بهش دروغ گفتم راجب ی مسئله ای، ک رو اون مسئله حساس بود در صورتی ک راستشو گفتم 

بهم گفت داری با این کارا و حرفا از چشمم میوفتی! 

گفتم پس دیگه مثل قبل نمیخای منو و اینا، بعد گفت اره داری از چشمم میوفتی 

بعد ی روز تقریبا اومد گفت ببخشید  میدونم این مدت اذیتت کردم، ولی من حالم خوب نیست درکم کن و این حرفا 

بعد ب روش آوردم اون حرف‌ش(داری از چشمم میوفتی رو) گفت ن اینجور نیست و من حالم خوب نبوده ی چیزی گفتم.

با اینکه کلی اظهار پشیمونی کرد ولی گیجم، نمیدونم کدوم حرفش راسته! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
🙁🙁ناراحت شدم خب  آدمی نیست ک موقعی ناراحتی هر حرفیو بزنه  ی مدته تحت فشاره، کلا فرق کر ...

:)خب عزیزم داری میگی تحت فشاره نباید ازش انتظار زیادی داشته باشی که مثل قبل رفتار کنه سنگ که نیستیم من تایمایی که حالم بده کلنی دورمیشم مراقبش باش اذیتش نکن خوب میشه

2738
:)خب عزیزم داری میگی تحت فشاره نباید ازش انتظار زیادی داشته باشی که مثل قبل رفتار کنه سنگ که نیستیم ...

ن اصلا

خودمم خیلی ناراحتم از شرایط 

چیزی نگفتم بهش، خیلیم دوسش دارم، ولی وقتی تایید کرد ناراحت شدم

فک میکنم درگیری و مشکلات داره..ذهنش درگیره زود از کوره درمیره... صبر کن..زود قضاوت نکن و آروم باش.. ...

اره خیلی 

خیلی آدم صبوریه

وقتی همو دیدم، انقد اروم بود، اصلا ساده عصبی نمیشع، خیلیم بدش میاد از بحث و اینا 

ولی اره خیلی فشار روشه🥲🥲

اره خیلی  خیلی آدم صبوریه وقتی همو دیدم، انقد اروم بود، اصلا ساده عصبی نمیشع، خیلیم بدش میاد ...

درکش کن..موقعی که بی دلیل دیدی ناراحته یا عصبی..یا به یه بهانه ای زود عصبی شده اصلا ناراحت نشو..یعنی سعی کن ناراحت نشی..هیچ چی نگو بهش..ازش یکم فاصله بگیر تا موقعی که آروم شه...

خودش میاد از دلت درمیاره و قدرتو بیشتر و بیشتر میدونه🙂

درکش کن..موقعی که بی دلیل دیدی ناراحته یا عصبی..یا به یه بهانه ای زود عصبی شده اصلا ناراحت نشو..یعنی ...

اوهوم :) 

اره اکثر مواقع همینم 

ولی مثلا ی مدت رو هم جمع میشه، یهو ناراحت میشم

الان خیلی بهتر شدم باز 

2706