2733
2734

همه رو نمیگم اما نگاه به مجردا یه جوریه(صرفا تو فامیل ما نه تو دورهمی با غریبه ها هم دیدم) 

ی جوری نگات میکنن ک دلت میخاد بشینی خونه 

یا مثلا اینو قبلنم گفتم الانم میگم 

همین امشب  ی خانمی ب اون یکی میگفت دیدی گفتم سمیرا رو باید شوهر بدن نگا بچم گوشیشو ازش گرفت عصبی شد این باید ازدواج کنه الانم میگه کمرم درد میکنه شوهر لازمه دیگ!!! 

چه ربببطیییی دارع اخخههههه دلم میخااااد بکوبونم توووو دههههههههننننننشووووننن اهههه

تو رو خدا به حرفی که میزنین توجه کنین شاید دل یکی شکست

دیگه کنکوری نیستم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
باید جوابشو میدادی خب

میشناسمش اگه جواب میدادم میگفت مگه با تو بودم یا تو ب خودت گرفتی 

اما میدونم با منم هست چون بچش زد گلس گوشیمو شکوند!!!! منم گفتم نکن پسر خوب همین!؟

دیگه کنکوری نیستم  

وااااا.‌......

باورم نمیشه

تو فامیل ما که برعکسه 

هر کی واسه دخترش ارزش قائله و روش آفتاب مهتاب میبینه میگه شوهرش نمیدیم 😂

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

هعیی،دقیقا ،من داشتم همینطوری حرف میزدم یهو بحثی پیش اومده بود راجب ارایشگاه منم صحبت کردم یهو یکی گفت تو مگه ازدواج کردی 😶گفتم چه ربطی داره مگه مجردم موهای صورتم رشد نمیکنه ، راجب کمردرد همینجا تاپیک زدم یکی گفت شوهر کنی خوب میشی ،واقعا چه ربطی دااارههه

2706