2752
2734
عنوان

نمیخوام تاپیکم تو پربازدیدا باشه.

| مشاهده متن کامل بحث + 20786 بازدید | 189 پست
خانواده همسر شما دلداری به شما نمیدن حرفی نمیزنن

چرا بهم تسلیت گفتن. ولی انگار کسی دلش بحال کسی که معتاد بوده و مرده نمیسوزه دیگه نمیگن اونم دل داشته غرور داشته بی پناه بوده😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تف ب این زندگیو سرنوشت تلخش😞😞

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731
تاپیکت قفل شد.کلا باید دولت برای اینجوری آدم ها یه جایی رو تهیه کنن.خیلی ناراحت شدم.ان شا الله اون د ...

اره عزیزم نخواستم شناسایی شم قفلش کردم

اره بخدا بهزیستی هم خیلی رفته بودن اما فقط ماهیانه نفری ۳۰۰ تومن بهشون میدادن

یخونه گرفته بودن ماهی ۴ونیم بنده خدا بیشتر از یسال نتونست اجاره بده دیگه صابخونم جوابشون کرد

اینا رو که دارم مینویسم چشام پر اشک شده خواهرمم ااعلامیشو واسم فرستاده هی عکسشو میبینم جیگرم میسوزه

امیدوارم روحش درآرامش باشه🖤

اره عزیزم نخواستم شناسایی شم قفلش کردم اره بخدا بهزیستی هم خیلی رفته بودن اما فقط ماهیانه نفری ۳۰۰ ...

دیگه از این زندگی راحت شد.ان شا الله اون دنیا زندگیه خوبی داشته‌ باشه.شب قدر براش دعا کن.روحش در آرامش باشه.

دیگه از این زندگی راحت شد.ان شا الله اون دنیا زندگیه خوبی داشته‌ باشه.شب قدر براش دعا کن.روحش در آرا ...

اره بنده خدا خیری از این زندگی و خانوادش ندید هیچکس دستشو نگرفت همه فقط بهش سرکوفت زدن که خاک برسرت تو که نمیتونستی چرا زن گرفتی. هیچ جا بهش پناه ندادن آخرم با شرمندگی و دوری جیگر گوشش ازدنیا رفت

چشم عزیزم تنها کاری که از دستم برمیاد اینجام خداروشکر خیلی واسش دعا کردن

روحش شاد😔🖤

اره بنده خدا خیری از این زندگی و خانوادش ندید هیچکس دستشو نگرفت همه فقط بهش سرکوفت زدن که خاک برسرت ...

اسمان من خیلی منتظر بودم عکس خواهرتون ببینم 

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)

سلام عزیزم یه کاربر اومد توی تاپیکت درخواست کمک کرد چون میدونست پر بازدیده ، و یه کاربر دیگه دچار سوء تفاهم شد و فکر کرد شما درخواست کمک کردی ولی خودش متوجه شد که اشتباه کرده لطفا ناراحت نباش گلم ❤️ 

راستی من توی پستی که گذاشتم گفتم قصد قضاوت ندارم و شما شاید شرایطشو نداشتین که دامادتون با شما زندگی کنه اما خودم یه مدت با همسرم با پدر و مادرم زندگی کردیم امیدوارم از من دلخور نشده باشی 🌹 واسه آرامش دلت و آرامش روح ایشون سوره واقعه رو میخونم 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
خدا رحمتش کنه مادر و پدرش زنده بودن و راهش ندادن خونشون؟

ممنون عزیزم خدا رفتگانتو بیامرزه

مادرش زندس طبقه بالاشم داده اجاره تو حیاطشونم یه زیزمین داره دست یه پسر دیگش

دلش نیومد طبقه بالاشو بده این طفلی ها بشینن 😔

ممنون عزیزم خدا رفتگانتو بیامرزه مادرش زندس طبقه بالاشم داده اجاره تو حیاطشونم یه زیزمین داره دست ی ...

عزیزم امشب از خدا خواستم به زندگی خودت و خانوادت نگاه ویژه بندازه خواهرزادت به سلامتی لباس عافیت بپوشه شوهرت سر راه بیاد گل پسرت طعم داشتن یه زندگی خوب رو بچشه دعا کردم

روح داماد تازه فوت شده تون هم مورد رحمت الهی قرار بگیره انشاالله 

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
سلام عزیزم یه کاربر اومد توی تاپیکت درخواست کمک کرد چون میدونست پر بازدیده ، و یه کاربر دیگه دچار سو ...

اون من بودم جواب اون کاربر تازه عضو شده رو دادم یکی دیگه فکر کرد منظورم آسمانه 

منم بهش گفتم دچار سوتفاهم شده وگرنه من آسمان رو همیشه دعا میکنم همیشه پیگیرش هستم از خیلی وقت پیش میشناسمش

حتی به آسمان گفتم تاپیکش رو قفل کنه که تعلیق نشه طفلی