2737
2739

سلام خانوما این تصویر سنو ان تی  ، (انگشتش دهنش بود داشت میک میزد😍😍)

دکتر گفت 72 درصد احتمال دختر ،ضربان قلبش گفت 152 , اصن روی پاش دقت نکرد دقتش رو جمجه و مغز و پشت گردن بود همین تصویر هم داد فقط .... میشه از رو جمجمه تشخیص داد ؟؟ ب نظر شما چیه؟؟ احتمال خطا هم هست جنسیتش یا نه ؟ 12 هفته و 3 روزم بود.

من تو تاپیکای مختلف ک دیدم و خوندم معمولا اونایی ک توی ان تی ضربان قلبشون بالای 160 بود پسر بود .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

نه این چیزا مث جمجمه خیلی خطاداره و کار هرکسی نیس.حالا اگه پایین تنش بود میشد یه حدسایی زد. ضربان هم الکیه من پسرم ۱۴۵ بود.خداحفظش کنه جوجه رو

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه این چیزا مث جمجمه خیلی خطاداره و کار هرکسی نیس.حالا اگه پایین تنش بود میشد یه حدسایی زد. ضربان هم ...

انشاالله خدا پسر گل شمارو هم حفظ کنه, ینی توی ان تی ضربان قلبش 145 بود یا برای سنو قلب ک رفتی ؟ 

من جفتم قدامی و سر راهی استراحت مطلقم 

شما جفتتون قدامی بود؟ 

انشاالله خدا پسر گل شمارو هم حفظ کنه, ینی توی ان تی ضربان قلبش 145 بود یا برای سنو قلب ک رفتی ؟  ...

ممنونم.

اره توی سونو ان تی ۱۴۵بود. باجفت قدامی اما سرراهی نبود. این یکی که الان باردارم هم سونو گفت پسره  تو ان تی ۱۴۷بود ضربانش.

چون جفتت سرراهی هست باید مراقبت کنی تا بکشه بالا.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40