2737
2739

مرحله اول کنکور رو کافی نت ثبت نام کردم... مرحله دوم رو میخوام خودم ثبت نام کنم...ولی حین پروسه ثبت نام ( یسری اطلاعات حین ثبت نام به طور خودکار از فرم مرحله یک پر میشه)...دیدم معدلم رو اشتباه زده‌.... الانم هرچی گشتم ویرایشش بدم پیداش نکردم ...

قسمت اطلاعات رفتم ...اونجام نمیشد ویرایش داد ...قسمت مشاهده فرم ثبت نام مرحله اول رفتم ...ولی فقط گزینه چاپ داشت .... از کجا ویرایش بدم 😔

نگران نباش امکان ویرایش هست بعدا

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه تایمی سایت باز میشه میتونی ویرایش کنی برای منم پارسال پیش اومد الکی استرس گرفتم

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
2740

عزیزم منم پارسال اشتباه زدم موقع انتخاب رشته ویرایشش کردم الان فک نکنم بشه

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

یه تایمی مشخص می کنند برای ویرایش اطلاعات ، اون موقع می تونی بری درستش کنی!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

اگ ویرایش زد که خب 

اگر نشد معدلتو از معدل واقعی پایین تر زده باشه عیب نداره 

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام
2706