2737
2739
عنوان

به هرکی زیاد بچسبی جفتک میندازه😒

99 بازدید | 13 پست

تجربه ثابت کرده برای هیچ آدمی نباید زیادی دردسترس باشی ،نباید زیاد صمیمی بشی..هر درخواستی ازادمهارو نباید سریع بپذیری

لطف مکرر وظیفه میشه

همه حرفارو نباید بزنی چون بعداا ازهمون حرفها علیه ات استفاده میکنن

توجمع سعی نکنی بقیه روبخندونی فردا برمیگردن میگن تو دلقکی

همه این کارا نشونه مهربونی وخوب بودنه

نباید بیش از یه حدی مهربون وخوب باشی!

فازدپ ولی پررو..کاربرقدیمی ام😑
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

میتونم بگم برای 99 درصد آدما همینه 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
2738