2733
2734
عنوان

دخترم از هوش رفته سرش شکسته

422 بازدید | 21 پست

سلام 

من کاربری خودم تعلیق شده مال ایشونو گرفتم بخدا کاربری خودم نیست

دخترم 18 ساله خورده ایه و پسرم 12 و خورده ای

دخترم روزه میگیره همیشه بعد صبح ساعت 7 بهم گفت خیلی گرسنمه و فشارش افتاده بود پتو پیچید به خودش. من امروز صبح عصر شب بودم ساعت 5 عصر و اینا پسرم زنگ زده به خالش که بدو بیا اجی خورده زمین از سرش خون میاد. دیگه خواهرم رفته بردش دکتر سر دخترم شکسته بخیه و باند و چی زدن بهش.

شیفتم رو اف کردم اومدم میگم اجی چطور خورد زمین که سرش خون اومد؟ میگه داشت میرفت اشپزخونه اولش هی لرزید گفت سردمه بعدش افتاد زمین سرش خورد به لبه پله اشپزخونه!!!!

میگم اینکه پله نیس نبشیه بعد دیدی سرش داره خون میاد چشاش بسته اس چرا زنگ نزدی امبولانس؟ مگه نگفتم هر چی شد زنگ بزن امبولانس بیاد بعد زنگ بزن به خودم؟ اصن چرا زنگ زدی خاله؟ هاج واج منو نگاه میکنه!!! میگم تو بزرگی دیگه. بغض کرده باهام قهر کرده!!

از موقعی که خواهرم زنگ زده هزار بار مردم و زنده شدم

از این دارم حرص میخورم خواهرم میگه پر خونه شده بود خون اصلا ترسیدم بعد بچه حتی شماره 115 رو هم نوشتم زدم رو کابینت بعد زنگ زده به خواهرم.

خواهرمم بارداره بعد چند تا سقط اصن اگه چیزیش میشد چی؟

الان دخترم رو تخت بیمارستانه خواهرم زیر سرم قند پسرم قهر

واقعا امروز شک شدم 

شاید بچه هم هول شده

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
صدقه بزارین کنار ان شاءالله دخترتون و خواهرتون سلامتن پسرتونم بنده خدا ترسیده سرزنشش دیگه نکنید

متشکرم 

صبح ها همیشه صدقه میدم

باشه به روی چشم

اخه حرص خوردم اگه خدایی نکرده دخترم یه چیزیش میشد چکار میکردم

حتما قنددخترتون بافشارش افتاده پسرتون طفلی هول کرده فقط اون لحظه این ب ذهنش رسیده خدارحم کرده انشالله هردوسلامتیشون روب دست میارن حتما صدقه بده

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

از بچه ت به خاطر اینکه تو اون موقعیت تونسته از کسی کمک بگیره تشکر کن و باهاش دوباره مرور کن که تو شرایط بحرانی مختلف چکار کنه

اون که نمیدونه کسی چند بار سقط کرده یعنی شرایط خطرناکی داره

ببخشید انشاالله اوضاع خوب شه ولی الان ما چی باید بگیم  چون خیلی هم واجب نبود با یه کاربری دیگه ...

شاید دلش میخواد درد و دل کنه و خودشو خالی کنه،تو شرایط سخت اگ نمیتونید همراه بقیه باشید حداقل دل نشکنید عزیزدلم💚میفهممش میدونه از دست کسی کاری برنمیاد ولی میتونه ک ناراحتیشو ب بقیه بگه دلداریش بدن

منم یه بار یه اتفاقی برام افتاد دستم شکست نمیدونم چرا ولی به خالم زنگ زدم اون اومد دنبالم با اینکه خوب باید به مامان بابام زنگ میزدم یا اصلا اورژانس!!!!ولی اون موقع ذهنم بهم دستور داد به خالم زنگ بزنم بندخدا اونم اون موقع بچه شیر میداد 

شاید پسرت هم یا هول شده یا یه لحظه ذهنش بهش دستور داده فقط خالش میتونه به دادش برسه...

والا من هنوز خودم نمیدونم چرا به خالم زنگ زدم به مامانم نزدم...😂😂

2706