2737
2739

تقریبا یک هفته ست لکه بینی شدید دارم اندازه دو سکه لکه قهوه ایی تیره می‌بینم بعضی وقتا هم روی لکه ها لخته خون قهوه ایی هست رفتم دکتر شیاف داده هرشب میذارم اما بازم می‌بینم قطع نمیشه... در ضمن الان ۷ هفته ام و دوبار سونو شدم اصلا جنین دیده نشده😓😓😓😓😓😓😓 

باید تا هفته ۸ صبر کنی انشالله جنین دیده میشه و ضربان داره

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سریع برو دکتر برات آمپول پروژسترون هفته ای یکی باید بنویسه شاید نیاز باشه بستری بشی

دکتر رفتم عزیزم اول فرستادم سونوگرافی که جنین دیده نشد و گفت کیسه اب هست که اونم توی رحم هست( تو ۶ هفته سونو شدم) بعدش فقط شیاف داده

2728

با دکترت مشورت کن عزیزم 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2738

البته دلیل نداره با زدن شیاف سریعا قطع شه لک بینی من خودم با وجود شیاف و آمپول سه ماه داشتم لک ، من هماتوم داشتم

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

به پهلوی چپت دراز بکش، شیاف پروژسترون خارجی گیر بیاری بهتره،مقعدی استفاده کن،توالت فرنگی فقط استفاده کن،راه پله بالا پایین نکن اصلا،با نشاسته فرنی درست کن بخور

به دکترت هم بگو همچنان خونریزی داری شاید لازم باشه آمپول بزنی

درد و انقباض داری؟

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40