2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست گلم قبول باشه خیللی دعاگوتم امشب ،لطفااا دعام کن بد دلم شکسته لطفااا خواهش میکنم دعا کن برگرده خودش و بیاد سمتم لطفااا بی قرارشم و کاری کرده نتونم برم سمتش

2731

ازمون پیشروم قبول شم...

خانوادم و خودم همیشه سالم و سلامت و خوشبخت پیش هم باشیم❤️

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

برای ازدواج خوب و به زودی ام دعا کن

زینب🙏🙏🌹

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 
2740

ازمونم قبول شم ارشد

اون دانشگاهی ک میخوام

و مردی بیاد ک عاشیش شم و دوستم داشته باشه انم ویزگی هامو داشته باشه ک این عشق قبلی از ذهنم پاک شه💔🥲

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
دوست گلم قبول باشه خیللی دعاگوتم امشب ،لطفااا دعام کن بد دلم شکسته لطفااا خواهش میکنم دعا کن برگرده ...

خیلی ممنونم عزیزم حتما دعات میکنم به روی چشم برات ایت الکرسی میخونم

گَر نباشد رنگِ رویا به چه دِل باید سِپرد :)؟! ️
2706