2733
2739
عنوان

جوابتون به خواستگاری عشق قدیمی مطلقه بچه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 2638 بازدید | 185 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته وقتی تجربه مادری نداری بتونی برای ی بچه مادری کنی

اگر نتونی به بچه رسیدگی کنی بهش ظلم کردی 

با خودت بسنج 

بجز زندگی خودت و اون آقا زندگی یک طفل معصوم و بیگناه هم در گرو رفتار شما با اون بچه هست

خدایا دوستت دارم 💓💓💓
اقا پر بازدید شد مرا دعا کنین 

من دعات میکنم

ولی بعید میدونم پر بازدید شه😂♥️

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2731
خاک برسزش

هعی نگو اینطوری💔🥹 اذیت نکن خودتو

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2738
خیلی سخته وقتی تجربه مادری نداری بتونی برای ی بچه مادری کنی اگر نتونی به بچه رسیدگی کنی بهش ظلم کرد ...

میدونم دوستش داشتم بچشو هم دوست دارم خیلی

ولی خب 😔💔

خانواده خودم مخالفن میگن مگ رو دستمون موندی!!

از طرفی مادر بچه هم اذیت میکنه 

من کادو اینا خریدم با ذوق

خیلی اتفاق خاصی نیفتاد 😔💔

میدونی

نشد ک بشه😭💔

سه دفعه طلاق داده و بازم میگه مشکل از من نیست . خیلی عجیبه 

دوبار طلاق☺️🌱

مردی که دوبار ازدواج کنه ۲ زنشو طلاق بده یه جای کارش میلنگه

همیشه هم میگن خانمشون مقصر جدایی بوده

مردا خیلی بی وفا و مارموزن

اگه عاشق شما بود عاشق اون اولی نمیشد

قبول نکن...مخصوصا بچه داره...اونم دختر که دخترا بابایی هستن

با این شل گرفتنت خواهرجان اون الان مطمئن هست هرجای دنیا بره یه نفر رو نیمکت ذخیره براش اماده واستاده

اخه خواهر من۳تا رابطه ناموفق یه بچه فاصله سنی زیاد شما مجرد.............

نمیدونم چی بگم

سه بار طلاق،خیلی جای تفکر داره.مادری که از بچش مخصوصا دختر جدا بشه،یعنی به ته خط رسیده. پس قبول نکن

دوبار طلاق جانم،

زنه هم نمیدونم چرا رفت 

ینی ببین نرفته ! عملا هست! ولی هم هست هم نیست!

یعنی کلا هی همونجا هست به بهانه دخترش ولی جدا شده😂

لجم از این میگیره ک اول من بودم 💔

ولی خب

کاری ندارم دیگه

قسمت من نشد

2706