2737
2734

سلام کسی هست علایم چسبندگی رحمو بدونه و  اینکه از کجا بدونی چسبندگی رحم هست یا نه با چه روشی معلومه ,فکر نمیکنم با سونو مشخص بشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عکس رنگی یا همون هیدرو سالپینو گرافی ,که خیلی ام درد ناکه ?

هیستروسکوپی و دردشم قابل تحمله اگر کامل مسدود باشه درد بیشتره ولی اونم ۱۲۰ ثانیه س

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
عکس رنگی باردار هستید یا بودید؟

نه فیبروم عمل کردم و دکترم گفت ۴ ماه صبر کن و من پنج ماه بخاطراینکه کمی کار برام پیش اومد   صبر کردم  و حالا که خیلی معذرت میخوام بعد از پنج ماه با اولین نزدیکی احساس میکردم که کیپ شدم و بزور انجام شد و اینکه پریود هام از روز عمل تا الان شده دوروز و نصفی ,حالا تو هرجا خوندم گفته با سونو مشخص نیست ,حداقل ,ترسیدم عمل دیگه برام نیاد 

نه فیبروم عمل کردم و دکترم گفت ۴ ماه صبر کن و من پنج ماه بخاطراینکه کمی کار برام پیش اومد   صبر ...

نه برای تشخیص ففط عکس رنگی

جدیدا توسط متخصص زنان معاینه نشدید؟

ورم شکم و زیر شکم ندارید،با ضربه خوردن دردناک نیست؟

نه برای تشخیص ففط عکس رنگی جدیدا توسط متخصص زنان معاینه نشدید؟ ورم شکم و زیر شکم ندارید،با ضربه خو ...

نه معاینه نشدم و چون شهری که توش عمل کردم خیلی دوره نتونستم برم تهران دوباره خودم شهرستانی ام ,و دیگه پیگیر نشدم ,ورم که همیشه عادی یکم داشتم ,اما با معاینه هم فکر نمیکنم معلوم باشه

نه فیبروم عمل کردم و دکترم گفت ۴ ماه صبر کن و من پنج ماه بخاطراینکه کمی کار برام پیش اومد   صبر ...

یعنی ۵ ماه بعد عمل نزدیکی نداشتین؟ حتی بعد زایمان هم بعد ۴۰ روز مشکلی نداره

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"

نه با سونو که اصلا مشخص نیست.اما چرا اصلا چسبندگی به ذهنت رسیده.دکتر که عملت کرد گفت چسبندگی داری؟ 

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2706