2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من نهمم آرایش الکترونی اصلا نمیفهمم

همون اتان اتن اتین؟

عاشقشون بودم🥲

یه قانونی هست که میگه:گاهی هرچقدر بیشتر پافشاری میکنی وبیشتر سمتش میری و درگیرش میشی اون بیشتر از شما دور میشه🧡🍂... پس رها کن بره شاید رسیدن تو رها کردن باشه! به قول جمله ای که تو کتاب کیمیاگر نوشته بود: انچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت....                                             کارما میگه هرکسی رو بیشتر از لیاقتش دوست داشته باشی بیشتر از لیاقتت ضربه میخوری🤌🪐
2738
عه در سطح کتابه؟؟ اصن سخت نیست وای از هر کی پرسیدم این حرفو زدم خداکنه واقعا همین باشه

بله کاملا 

منکه نهم ترم اول ۱۹و۷۶ شدم زبان و هنر ۱۸ بم دادن

ترم دون ۱۹ و ۷۹ یا علوم ۱۸ ریاضی ۱۹ یا علوم ۱۹ ریاضی ۱۸

منم یه زمانی جای شما بودم و استرس داشتم ولی الان دلم میخواد برگردم به اون موقع با عقل الانم

اصلا استرس نداشته باش از کتاب هم آسون تر میدن نهم که چیزی نداره تو کنکورت هم تأثیری نداره 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2706