2737
2734
عنوان

بینیم نکروز شد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 67 پست
وای باورم نمیشه خدا دعاهای افرادی ک واسم دعا کردن رو جواب داد ازمایشاتم سالمن و نکروز ندارم🥹

واقعا؟.. خدارو شکر بخدا خیلی خیلی فکرم درگیرت بود .. خدارو شکر خدا سلامتت کنه دختر ..توهم برامون دعا کن .. هیچوقت از خدا ناامید نشو 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟.. خدارو شکر بخدا خیلی خیلی فکرم درگیرت بود .. خدارو شکر خدا سلامتت کنه دختر ..توهم برامون دعا ...

مرسی آجی

ولی خب افسردگی گرفتم چون ظاهرش زشت شد و داخلش التهاب داره زیر نظر روانشناس هستم

تمام ازمایشات عفونت بدن رو دادم

خدا لعنت کنه کلنیک هارو

مرسی آجی ولی خب افسردگی گرفتم چون ظاهرش زشت شد و داخلش التهاب داره زیر نظر روانشناس هستم تمام ازما ...

میشه عکس بفرستی ..من خیلی دوست داشتم عمل کنم ولی میترسیدم و هزینه رو ندارم ‌.الان که شنیدم شما اینجوری شدی واقعا سکته کردم 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2728
ار کجا فهمیدی نکروز شدمنم چن وخ پیش مشکلی پیدا کردج رفتم سنوگرافی بافت نرم بسنس انجان دادم خاک ب ...

از فیلر راضی نیستی ؟ منم بعد از زایمان میخوام بزنم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2738
واسه من نداره  پولشو نداریم بگمم بهم میگن برو بمیر💔

یارو کل دماغش افتا ه از گوشت و پوست  رانش واشس   دماغ ساختن    برو پیش حراح پلاستیک ن دکتر حلق و بینی ۰۰۰ برو دختر    گوشواره ای چیزی داری بفروش ارزش داره   نشین زانو غم نگیر   

وای خداروشکر که نکروز نبود🥲❤️

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
2706