2737
2739
عنوان

بینیم نکروز شد😞

1511 بازدید | 67 پست

حالم خوب نیست 

هیچکسی درکم نمیکنه 

فقط میگن چرا تو خودتی؟

ب کسی نگفتم متهی دیر یا زود پوست بینیم سیاه میشه

واسه درمانشم جویا شدم هیچ راهی نداره💔

گاهی ب خودکشی فکر میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ار کجا فهمیدی نکروز شدمنم چن وخ پیش مشکلی پیدا کردج رفتم سنوگرافی بافت نرم بسنس انجان دادم

خاک بر سرم رفتم فیلر زدم به ببینیم

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
2738

مطمئنی

من تو اینستا دیدم درمان میکنن ولی انگار چند تا دکتر هستن تو این کار ماهرن 

چاره داره جانم 

همه چیز جز مرگ چاره داره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

چند وقت بعد عمل متوجه شدی؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706