2733
2739

سلام زندگیم حالت خوبه؟ جات خوبه سردت نیست که ؟همه کسم  دلم کیمیا برات یه زره شده کجایی بیای به اندازه تموم نبودن هات بغلش کنی. راستی. از اون خدایی که میگفتی  بزرگه خیلی دلخورم  بهش بگو کیمیا گفته من چه گناهی گردم که باید عشقم ازم گرفته شه

هعی اینا رو ول کن. علیم  یادته چقدر عاشق موهات بودم؟ الان خاک موهاتو از بین برده نه؟ بیا بازم سرتو بزار روی پاهام تا مثل قبل نوازشت کنم  فقط برگرد😭😭😭😭😭   

عزیززم‌خدا بهت صبر بده خیلی سخته 😭😭😭

منم یکم پیش خبر بد شنیدم خیلی ناراحتم

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ممنونم دیگه نمیکشم دعا کنید منم بمیرم برم پیشش😭  

عزیزم خدانکنه زندگی ادامه داره 

فکر اطرافیانت باش بخدا اونا هم گناه دارن 

الان دوست من خواهر نامزدش فوت شده داره اذیت میشه از طرف نامزدش

تا خدا نخاد اتفاقی نمیفته برا کسی 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2740
 آخه  من با هزار بدبختی  تونستم بهش برسم زود بود خدا ازم زود گرفتش😭😭😭

بگرددم عزیززم😭😭