2733
2739

شهرستان زندگی می‌کنیم خونه مادر شوهرم الان میخایم خونه بسازیم من میگم اینجا خونه بسازیم شوهرم میگه نه بریم داخل شهر خونه بخریم هرچی داریم بفروشیم برا به خونه مسکن مهر نمیشه نمیدونم تا حالا تو شهر زندگی نکردم نمیدونم چجوریه میخاد پیرایشگاه بزنه توروخدا بگین چیکار کنم اگه اینجا خونه بسازیم یه خونه بزرگ حیاط دار میتونیم بسازیم ولی اگه بریم شهر من از محیط مسکن مهر ها خوشم نمیاد چیکار کنم من کمکم کنید توروخدا

برو شهر بخاطر آینده بچه‌هاتون.

شهرستان هر چی هم باشه مثل شهر جا پیشرفت نداره.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بهترین کارو میکنی چیه شهرستان از همه چی عقبی چند سال دیگه خودت میگی کاش میرفتم یکم که کارو بارتون رونق گرفت عوض میکنین خونه رو  ما ساختیم ول کردم امدم شهر ن امکانات درست حسابی مردم همش تو جیک هم  تازه ما مستاجریم شما باز میخرین 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2740