2733
2734
عنوان

چشمام شوره😭

115 بازدید | 8 پست

بچها من یه دختر عمو دارم ۳ ۴ سالشه بعد خیلی خوشگل و دوست‌داشتنیه من از ته دل دوسش دارم همیشه بعد دیروز کل خانواده باهم بودیم من تو دلم کلی ذوقش و میکردم کلا خیلی دوسش دارم   بعد این بچه طوریه که کلا همه فامیل خوشش میاد ازش فقط من نیستم الان شنیدم دیشب تا صبح مریض بوده و گریه میکرده ممکنه من چشش زده باشم؟

چون فقط اونو دوس دارم بچه زیاد تو فامیل هست اصلا توجه ام سمت اونا نمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

متاسفانه اره😅کاش میگفتی یه اسپند دود کنن 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2738
یعنی واقعا بخاطر من بودا من چشش زدم؟

نمیشه گفت حتما شما چشش زدی ولی اگه چشمت شوره و چشمتو گرفته احتمالش هست ‌.انشالله که چیزیش نمیشه و زود خوب میشه ولی سعی کن همیشه ماشاالله و صلوات بدی وقتی دیدیش