2733
2734
عنوان

خواهشا هر کی وقت داره بیاد

332 بازدید | 18 پست

من با شوهرم خیلی اختلاف دارم با این که تنها راه حل زندگیم جدایی ولی امکانش نیست الان مدت هاست کلاس میرم ودرس میخونم تا کنکور بدم و زندگیم رو بهتر بکنم الان که چیزی به کنکور نمونده شدیدا با شوهرم دعوا کردم چندتا بد بیاری اوردم و واقعا دیگه شور وشوق درس رو ندارم از طرفی باید بخونم خواهشا راه حل بدین بدون در نظر گرفتن بدبختیام بشینم درس بخونم بخدا تنها خلاصیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم رشتت چیه؟

زوم کن رو درصد بالاترین درس توی کنکورت فقط همونو بخون خوب 

تا ایشاالله تو کنکور قبول بشی یه رشته خوب

منم از این همین روش استفاده کردم از نتیجشم راضیم 

من عضو حزب درس نخونا بودم ولی رشتم خوبه

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
2740
خودت میگی مدتهاس کلاس میری و درس میخونی، پس زحمتات رو هدر نده، دیگه چیزی نمونده ب کنکورانشاالله ک موفق میشی، چندسالته؟ شوهرت با درس خوندنت موافقه؟

24 سالمه اخه واقعا درگیریم زیاد بیشتر به خودکشی فکر میکنم تا درس خوندن فقط واسه دخترم زنده ام

عزیزم وقتی جو جامعه ما طوریه که بعضی جاها طلاق و زن مطلقه صورت خوشی نداره یه زن به هر نحوی با اینکه تو یه زندگی مشترک عذاب میبینه و به دلایل متعددی نمیتونه گزینه طلاق رو انتخاب کنه شما دارید راه کاملا درست رو میرید باید بهتون آفرین بگم وقتی افراد زندگیت قدرتو نمیدونن برای تو ارزش قائل نیستن باید به نحوی حذفشون کنی و فقط به رشد و موفقیت خودت فک کنی تو زندگیت ندیده بگیر هرکسی رو ک باعث آرارته

چه خوش است انتظار تو   

46 روز ديگه كنكوره  حيفه اگه نخوني همه تلاشتو بكن همه همه تلاشتو كه بعدا دلت نسوزه يه عالمه وقت داري به زندكي شوهر دعوا فلسفه زنده بودن با نبودن .....فكر كني بعد كنكور 

الان فقط بخون منم امسال كنكور مي دم اميدي به قبولي انسال ندارم ولي تلاش مي كن حتما سال ديكه قبول مي شم

2706