2737
2739

فکر کنم اوضاع نی نی سایت داره به سمت ژانر فانتزی میره......

همه ی ددی ها پولدار ، همه ی دختر ها پر رو و پرتوقع.......

همه ی شوهرا مولتی میلیاردر...... 

واقعا راز نی نی سایت در چه نهفته است؟ آیا نی نی سایت از ماتریکس خارج شده؟🤔🤔🤔🤔

یکی میاد تاپیک استقلال میزنه میگن شغلت چیه میگه بابام میگن ینی چی میگه بابام ماهیانه به هم چن ده میلیون پول میده.....😑

یکی میگه من شوهر فلان نمیخوام ، میگن خوب ما چیکار کنیم میگه هیچی برام از خدا صبر دعا کنید...😐

عجب وضعی داریما😁😂😂😂😂😂😂

.....I WISH YOU WOULD COME BACK

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مردیم از پولداری😂

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2728
2740

اینجا اکثرا از نداشته ها و آرزوهاشون میگن. بیشتریا هم که بچه سال

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
هرچی هستین برای خودتون نگه دارید نکنید تو چش وچال ما

آخه ببین مشکل من اینه که خب یه عده پول ندارن تاپیک میزنن مشاوره میخوان یا مشکلی دارن سوال میپرسن.

اما یه عده فقط میان تاپیک میزنن که خوشحالم پول دارم  ،خوشحالم پر رو هستم 😑 ینی چی مثلا؟

.....I WISH YOU WOULD COME BACK

تو تاپیک نداری همه میگن ما وضعمون  بدتره

تاپیک پولداری هم همه میگن ما وضعمون عالیه 

زیاد جدی نگیر

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️

به نظرم این خیلی بهتره تا اینایی که هی تاپیک بدبختی و گدایی و کودک همسری و دیوونگی میزنن.

پولدارا رو، حتی اگه پز الکی باشه؛ آدم میبینه میگه خدایا شکرت یه عده خوشبختن پس میشه بهتر شد. اونا چه فایده‌ای دارن جز نرمال سازی نکبت؟

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

چشم و هم چشمی به اینجا هم نفوذ کرده 

یکی از قشنگیای نی نی سایت قبلا این بود که آدما چون هم دیگرو نمیشناختن ، راحت و بدون هیچ نقابی مشکلاتشونو میگفتن و با هم تبادل نظر میکردن الان دیگه نی نی سایت هم مثل زندگیای امروز صفا و صمیمیتشو از دست داده  

2706