2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید نظر بدید لطفا بیاید

34 بازدید | 9 پست

ببنید من با دوستم تازه اشتی کردم اسفند سال قبل دختر هستن ما تو یعید با هم چت می‌کردیم عکس لباس عیدشو برام فرستاد منم فرستادم ولی امروز رفتم مدرسه اصن محل نداد منو چرا خوب چت میکنه ولی اصن ت مدرسه نیومد سمتم نمیشه واقعا الان نمیدونم چیکار کنم من ک نمیرم سمتش اون باید بیاد من الان چیکار کنم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن دیگ اهمیت نمیدم خودش بیاد جلو من ی بار رفتم جلو اون ایندفعه باید بیاد خدارو شکر امسالم سار اخرمه ت ...

باور کن همون دوست هایی که برای مشکلاتشون اشک میریختم دنبال راه حل بودم بهشون تقلب رسوندم تو درس هاشون کمکشون کردم چه کار هایی درحقم که نکردن!

2740

یه دختری تو کلاس ما بود اصلا با هیچکس صمیمی نشد با همه فقط مثل یه همکلاسی برخورد کرد اون از همه موفق تر شد درسش از من ضعیف تر بود ولی چون رفیق بازی نکرد رفت دانشگاه الان هم تو بخش رادیولوژی کار میکنه برا خودش ماشین خریده عمل های زیبایی کرده دیدمش خیلی خوشحال شدم براش نتیجه ی زحماتش رو داره میبینه  

یه دختری تو کلاس ما بود اصلا با هیچکس صمیمی نشد با همه فقط مثل یه همکلاسی برخورد کرد اون از همه موفق ...

عه اون دختری ک من میگم ت کلاسمون نیست ولی خب حرفتون صد درسته حقق