2737
2739

دوستان این آدم قبل دوست من بوده دوست من و بقیه دوستام و اکیپ بودیم از اول ابراز علاقه کرده من ردش کردم گفتم فقط دوستمی و همه دوستامون هم در جریان بودن ،  و من الان خودم تو رابطم با کسی و این آقا وقتی فهمید رفتم تو رابطه شروع کرد اذیت کردن من و بقیه و من قطع ارتباط کردم باهاش و بقیه هم همینطور چند ماه گذشت پاشد رفت محل کار مادرم حرف زد مادرم در جریان نبود گذشت یک ماه بعد باز رفت امار داد که آره دختر شما تو رابطه هست من اون موقع دوست نداشتم مادرم در جریان باشه و نشست به دوستام که دوستای خودشم بودن توهین کرد و این آدم اصلا ول کن نیست بازم بعد یک ماه نیم سر کلش پیش دوستم پیدا شده چرت و پرت میگه من این آدم از همه جا بلاک کردم 

ولی خب محل زندگیم بلده محل زندگی دوستامم بلده مادرمم پشتم نیست بریم شکایت کنیم میگه دردسر میشه بی محلی کنید که ول کنه بره با کسیم که تو رابطم ازش خواستم هیچ حرکتی نکنه که یه وقت رابطمون تو خطر بیفته 

من واقعا چه رفتاری باید کنم؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چ آدم چیپ و بی لولی 

دقیقا همین من این آدم خودم از دایره دوستام حذف کردم چه برسه که بخوام به عنوان یه آدم که باهاش تو رابطه باشم فکر کنم 

ولی این آدم توهم داره که نه ما داشت رابطه بینمون شکل می‌گرفت و من بهش خیانت کردم ...

شیش هفت ماه گذشته ول نمیکنه

2740
آدرس خونه محل کار مادرت چرا بهش دادی؟

چون دوست صمیمی بود محل زندگی که با ماشین ما دوستامون میرسوند خونه محل کار من ندادم یکی از فامیل های نزدیکشون قبلا محل کار مادرم کار میکردن میشناخت

اگ مادرتون تحت فشارتون نمیزاره مدتی بی محلی کنین خودش خسته میشه

ما بی محلی کردیم شیش هفت ماهه از سمت بلاکن ولی پاشدن رفتن سر کار مادرم

دوستامون هم بلاکش کردن ولی با اکانت فیک به اونا پیام میده فوش میده

2706