2737
2739

فقط میخام چند روز بشینم گریه کنم

از آشناییمون تا الان شاید دوبار باهم تنها رفتیم چنسالم ماشین نداشتیم با خانواده من رفتیم

هر دفعه ام سر یه چیزی دعواست.هر دفعه شوهرم یه یه کار خانوادم یا چیزی پیله میکنه و کل سفر و زهر میکنه  که چرا خواهرت کار نکرد کمک نمیکنه

چرا مامنت جلو میشینه من عقب بشینم

چرا فلانی دهنش کج کرد.......

الانم که ماشین داریم از تابستون تا الان چهار دفعه مامان. خواهرش تو ماشین ما بودن

من عقب با دخترم

که دیگه ایندفه  راه برگشت مادرشوهرم دید خیلی ناراحتم و گریمو دیروزش که دعوا کرده بودیم دیده بود بزور گفت برو جلو

ولی چه فایده میشه دو کلمه حرف زد؟بازم آروم اشک میریختم‌‌..

خسته شدم حس میکنم تو زندونم 

هر دفه خودش میره زودتر جا میگیره بعد میگه بریم فلان جا میگم ستایی بریم میگه باشه

بعد میبینم به همه گفته تا هم حرف بزنم

میگه میخای به بابات اینا بگم نیان؟  

عیدم کوفتم شد چنان دعوایی کردیم تو مسافرت   سر اینکه خواهرم دخترم برده بود سرسره بادی نتونسته بود ببرتش زیاد چون ترسیده بودن.شوهرم میگفت خواهرت چرا بچم کم برده

منم لجم گرفت باهاش دعوا گرفتم گفتم خب ترسیده چیزیش بشه بچت ....سر چیزای بیخودی خیلی دعوا گرفت باهام سه روز مسافرت بودیم چخار دفعه دعوا کردیم و گریه کردم

راستش بااین تفاسیری ک فرمودین اگه دیونه ومریض نباشه 

احتمالااز یه جایی ناراحته ولج کرده اونم چه لجی😡

اینکه باعصبانیت گفتم واسه خاطره این بود ک من خودم رفتاره یه دونه از این تحفه های هندو ازنزدیک لمس کردم

دوستم بود 

هم کلاسی بودیم

مجردبود

ولی وقتی اردوی دانشجویی میرفتیم یا مسافرت چندنفره

واااااااااااااااااای همه رو دیونه میکرد

ینی به همه چی وازهمه چیزای کوچیک یه بهونه میساخت

الان ک یادش میفتم بالا میارم

نمیتونم اینارو بفهمم

حالا اونکه کلا رفتارش کاریزماتیک زود

ولی این آقای شما احتمالا ازجایی ناراحت نیس؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

راستش بااین تفاسیری ک فرمودین اگه دیونه ومریض نباشه  احتمالااز یه جایی ناراحته ولج کرده اونم چ ...

راستش نمیدونم واقعا..الان دیروز با رفیقاش بیرون بودیم کاملا خوب بود   هیچ مشکلی نبود

2742

خوب بگواره کنسل کن نه پدرمادرمن نه خانواده تو ۳نفری بریم شوهرت دنبال اداوبهونه هست 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
راستش نمیدونم واقعا..الان دیروز با رفیقاش بیرون بودیم کاملا خوب بود   هیچ مشکلی نبود

آخه فقط همون یه بارم ملاک نیس

چون احتمال داره یه کاری کرده بوده ک حالش خوب بوده

ولی من احتمال میدم ک اون باکسی یا چیزی لج کرده باشه

2738
راستش نمیدونم واقعا..الان دیروز با رفیقاش بیرون بودیم کاملا خوب بود   هیچ مشکلی نبود

ولی به هرحال این داستان یه جوریه ک با دعوا و قهر کردن هم مشکلش حل نمیشه

فقط یه راه میمونه

اونم اینکه شما یه جایی یایه روزی بالاخره سره این داستان یه محکم کاری بکنین تاحساب کاردستش بیاد ک اگه اون بخواد زور بگه و بهونه های الکی بیاره و زندگی رو سخت کنه خب شماهم میتونی یه جا جلوش دربیای

ولی به هرحال این داستان یه جوریه ک با دعوا و قهر کردن هم مشکلش حل نمیشه فقط یه راه میمونه اونم این ...

تنها لجش خب با خانوادم میتونه باشه اونم فقط تو مسافرتا نه وقتایی دیکه 

چون بچگی انگار خاطرات بدی داشته پدر نداشتن و بدون ماشین بودن و فامیل میبردنشون مسافرت و کلی منت میزاشتن خیلی سفر براش سخت بود اولا‌‌..انگار یه خاطراتیو قیاس میکنه با زمان حال....حس ضعف پیدا میکنه‌خب ما چند سالم ماشین نداشتیم با پدر من میرفتیم مسافرت......

ولی خب اللنم که ماشین داشت امسال بازهم ....‌‌نمیدونم وللا

تنها لجش خب با خانوادم میتونه باشه اونم فقط تو مسافرتا نه وقتایی دیکه  چون بچگی انگار خاطرات ب ...

بشینی تو خونه خیلی بهتره تا اینطوری بری مسافرت از این به بعد نرو🤐

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
تنها لجش خب با خانوادم میتونه باشه اونم فقط تو مسافرتا نه وقتایی دیکه  چون بچگی انگار خاطرات ب ...

خب پس همینه داستان

شماخیلی درست تفسیر کردین گذشته این آقارو

هرچنداینادلایل خوبی واسه بدرفتاری اون باخونوادش نیس

ولی خب انگار اون توی حافطش یه نوع حس حقارت و 

خودکوچک بینی نهفته س

بااینحال نظرتون چیه یه مشاوره ببرینش؟

البته ک اگه مستقیم بهش بگین مشاوره حتما واکنش نشون میده

حالا ب نطرتون راهی هس ک بتونین به جورمخشو بزنین واسه اینکه بیادمشاوره؟

خب پس همینه داستان شماخیلی درست تفسیر کردین گذشته این آقارو هرچنداینادلایل خوبی واسه بدرفتاری اون ...

خیلی بهش گفتم اتفاقا.نمیاد...الان چنباره داریم با دوستان میریم بیرون انقدر اخلاقش خوبه .ولی من عذابه برام میگم چقدر منو اذیت میکرد خاتوادم بودن اون طفلیا واقعا کاری نمیکردن ولی این باهاشون یهو چپ میشد.ینی میگم چقدر میتونست همیشه بهمون خوش بگذره اخلاقش خوب باشه ولی نخواست‌.‌‌‌‌......الانم همش میخاد برنامه سفر بچینه با دوستا من اصلا دوست ندارم ..‌یعنی هر وقت بهم میگه چقد خوش گذشت یاد گذشته میفتم دوست دارم کلی باهاش دعوا کنم

خیلی بهش گفتم اتفاقا.نمیاد...الان چنباره داریم با دوستان میریم بیرون انقدر اخلاقش خوبه .ولی من عذابه ...

اوووهوم

میدونستم اگه بهش بگی مستقیم گارد میگیره وفک میکنه مشکل داره ک اگه بیادمشاوره

اونم ک گفتی ک هی برنامه ریزی میکنه بادوستاش برین سفرو...

میدونم ک سخته وقتی یادت میفته ک قبلا باخونوادت چه اداهایی در میاورده ولی باید باهاش هناهنگ باشی وکناربیای تا بتونی خرش کنی

ببخشیدااینجوری گفتم

ولی اینجور آدما رو باید اینجوری رامشون کرد

2706