2733
2739
عنوان

عصب کشی چه جوریهههههه

42 بازدید | 14 پست

دندونم شش روز پیش پر کردم الان چند روزه درد میکرد رفتم پیشش میگه برو عصب کشی تا قبلش خوب بود زده خراب کرده بعد عصب کشی چه جوریه ؟اول دندون رو سوراخ میکنن بعد درست میکنن بعد روز بعد پر میکنن یا همون لحظه و اینکه هزینه پر کردن جدا هست ؟؟هم پر هم عصب کشی جدا هزینه داره ؟

درستش اینه که تو دو مرحله انجام بشه 

نه جدا جدا هزینه نداره 

اول خالی میکنه و پانسمان میکنه ، اگه عفونت داشته باشه هم بهت قرص میده بری بخوری ( این دوران خیلی درد میکنه ) 

بعدش تو یه یه ساعت اینا پر میکنه . 

من عصب کشی مجدد کردم با اینکه هیچ دکتری قبول نمیکرد میگفت این دندونت دیگه درست نمیشه دکتر قبلی کانالش خراب کرده ریشش پیدا نمیشه ده تا متخصص ریشه رفتم تا اخر یکیش یکمی درست کرد گفت تا ۶ ماه دیگه درد کرد باید یکمی از ریشه که پر نشده بر داری  خیلی وقت ها درد میکنه  بنظرتون چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درستش اینه که تو دو مرحله انجام بشه  نه جدا جدا هزینه نداره  اول خالی میکنه و پانسمان می ...

برا من چون مجدد بود عصب کشیش یک دکتر کرد پر کردنش فرستاد جایی دیگه وایی بدبختی جلو چشمم دیدم یک دختری خراب کرده بود دوسال پیش برام

2742
هزینه جدا گرفتن ازتون یعنی عصب کشی جدا و پر کردن هم جدا ؟

اره تابستون ۱۰ تومن ازم گرفت برا من نابود بود حتا دکتر مبگفت فقد ۳۰ درصد ممکنه درست بشه ما هزینه کامل میگیریم 

من عصب کشی مجدد کردم با اینکه هیچ دکتری قبول نمیکرد میگفت این دندونت دیگه درست نمیشه دکتر قبلی کانال ...

من دونم سالم بود نهع دردی نه هیچی رفتم سطحی پر کنم مثل اینکه عمیق پر کرده بعد تازه چند روزه گذشته درد میکرد کل روز رفتم پیشش گفت برو عصب کشی کن یعتی موندم مگه مردم پول مفت دارن اخه این دندون نه دردی نه هیچی نداشت حالا درد میکنه 

2738
من دونم سالم بود نهع دردی نه هیچی رفتم سطحی پر کنم مثل اینکه عمیق پر کرده بعد تازه چند روزه گذشته در ...

بخدا من عصب کشی دکتر دوسال پیش خدا لعنتش کنه کرد نابود تابستون برا یک دندون مجبور شدم ۱۰ تومن بدم حالا راید برم چندبرابر بدم یک ریشه بردارم پر نشده

اوه چقدر گرون آخه چرا هزینه ها بالاست یه جراحی دندون عقل ۵تومن به جایی می‌رسیم که یه دندون میشه ۱۰۰م ...

من مجبور شدم برم  جایی دیگه درست نمیکرد خیلی ماهر بود بدون درد برام کرد 

2706