2733
2739
عنوان

مامان میدونستی نمیبخشمت؟

404 بازدید | 7 پست

میدونستی دیشب چقد حتی فقط صداتو از پشت تلفن میخواستم؟ تو همونم ازم دریغ کردی میدونستی وقتی تو اینهمه سختی ولم کردی دیگه نمیخوام هیچ موقع کنارم باشی؟کاش مبتونستم بت بگم ولی تو سنگدل تر از اونی ک با این حرفای من دلت نرم شه دیشب جای تو خیلیا بودن کنارم ولی من بغضم گرفته بود ک چرا خانواده خودم نیستن؟.دیگه نمیخوامت مامان 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای این چیزا زیادی بزرگ شدم نه سنی ولی عقلی خیلی جاها نبودن عادت کردم دیگه دغدغه ام نیست

کنار من از همون دوره دبستان نبودن عادت کردم دووم اوردم ولی باز سخته ک هستن ولی هیچ وقت نیستن 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
2731
از نمونه سوالات اولیه !! چرا چی شده !!

بیشتر محض درد و دل بود بیخیال ...

منم همیشه جای خالیشو حس کردم هیچ وقت و هیچ جا نبوده الان ک باردارم واقعا بیشتر بهش نیاز دارم حتی یه جمله بگه دخترم بیشتر مراقب باش اینو نخور اونو بخور برام کافیه ولی خب ..‌‌.

هست اما انگار نبوده و نیست.‌‌‌..

2740