2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمی دونم فقط من یه هفته بیمارستان بستری بودم یهو دیدم پرستارا هول شدن گفتن رییس اومد رییس اومد 

یه خانومه قدبلند بود بیسیم دسش بود اومد یکی یکی بالا سر مریضا همه پرستارا هم با ترس و لرز کنارش بودن ..خلاصه اومد به هممون سر زد رفت . نمیدونم حالا چی بود

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
هدنرس میشه سرپرستار سوپروایزر یعنی از بالا دستور میدی اینو نمیدونم  و..

سلام سوپروایزر دراصل هماهنگ کننده ونتیجه و دریافت عصر وشب مسئولیت بیمارستان با اونه 

هد نرس همان سرپرستان 

استف معاون و جانشین هنرستان تو بخش مربوطه است 

مترون مدیر کل پرستاری و مامایی بیمارستان است 

2738

مترون بالاترین رده پرستاریه،رئیس کل پرستارهای بیمارستان و برای انتسابش دانشگاه باید موافقت کنه

استف یعنی مسئول بخش،به هدنرس کمک میکنه برای انجام کارای اداری و در نبود سرپرستار جانشینشع

پرستارا حس میکنم حتی اگه دانش بالایی هم داشته باشن اجازه حرف زدن بهشون نمیدن مثلا توصیه ای به کسی بکنن بهش میگن مگه تو دکتری یا مثلا خود دکتر بهشون به چشم مستخدم نگاه میکنه در صورتی که کلی کتاب اخلاقی و علمی و کلی امتحان میگذرونن تا بتونن پرستار بشن امیدوارم هم پرستارای خوب و مهربون زیاد شن هم احترام بهشون زیاد شه 

2706