2737
2734

ممکنه یه اتفاق ناخوشایند خانوادگی پیش بیاد خدایی نکرده، میشه لطفا دعا کنید تو دردسر نیوفتمو بلا از سرم رد بشه، به نیت من یه صلوات بفرستید منم میفرستم براتون از خدا میخوام همیشه دلتون شاد باشه و حاجت روا بشید

بِسْمِ الله الرحمن الرحیم

اللّهمَ انی اسئلکَ الامنَ و الایمانَ بکَ وَ التصدیقَ بنبیکَ و العافیةَ من جمیعِ البلاء وَ الشکرَ عَلَی العافیة وَ الغنی عن شرارِ الناس .

معنی : بار خدایا ! از تو امان و ایمان به خودت را درخواست می کنم ، توفیق تصدیق و دنباله روی از پیامبرت را آرزومندم .

به نیتتون خوندم... الهی از شر و آزار و بدی و بلا در امان الهی باشید. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فدای محبتت عزیزم ، آمین مرسیی

زنده باشید. امروز ناس و فلق و آیت الکرسی بخونید. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
منم خوندم مرسی🙏🤍 میشه کپی کنم؟  

صد درصد.. 

این دعا رو موقع طلوع و غروب خورشید هم بخونید عالیه، به نیت رفع بلا و دور شدن افراد شرور و.. 

2740