2733
2734
عنوان

حالم از همه خانوادم بهم میخوره

163 بازدید | 5 پست

ازشون متنفرم

خیلی عذابم دادن

چطوری از دستشون خلاص شم

رفتم دانشگاه شهر دیگه

ولی تعطیلات برمیگردم و کلی عذابم میدن

حالم بشدت بده

حتی ممکنه خودمو بکشم

خداروشکر مستقل شدی 

اشکالی نداره برمیگردی 

همینطور ادامه بده و زندگیت افتخار کن چون تو اگ تلاشتو نمیکردی الان باید کل سالو تحملشون میکردی 

خانوادتو نمیشه درست کرد

اما خودتو چرا 

خودت به خودت حس خوب بودن و کافی بودن بده و به رفتاراشون توجه نکن انشالله که بهترین زندگی رو داشتع باشی

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر مستقل شدی  اشکالی نداره برمیگردی  همینطور ادامه بده و زندگیت افتخار کن چون تو ا ...

خیلی حالم بده الان دارم زار زار گریه میکنم

دلم بشدت گرفته

از خانواده ای که پشتم نیس

از خانواده ای که بهم هیچ اهمیتی نمیده بیزارم

2728
خیلی حالم بده الان دارم زار زار گریه میکنم دلم بشدت گرفته از خانواده ای که پشتم نیس از خانواده ای ...

عزیزم امضای منو یخونی میفهمی منم کم تر از تو نیستم 

اما اما میدونم میشه کنار اومد 

شاید وضعت از من حاد تر باشه شایدم بهتر اما واقعا اگ یکم بی توجه باشی میگذره حتی گاهی وقتاشده گفتم چه پدر مادر خوبی دارم یا یادمه عصری داشتم حرفی که بابام بهم گفته بودو به دوستم میگفام بخدا ورداش گفت چقد بابات حامیته و پشتته و عاشقته اما هعی چی بگم شاید امضام راهنماییت کنه وضعمو 

لطفا خودتو سر قضیه ای که تقصیر خودت نیس اذیت نکن میدونی الان وجدانم داره میگه پش تویی که وقتی دعوا میکنین بیشتر از خودت و شکلت و هرچی که به خودت ربط داره ناراحت میشی چی

راستش ما ادما فقط میتونیم مشاور خوبی برای بقیه باشیم نه برای خودمون فقط باید کنلر بیایم این چیزیه که خودمم بدون تلنگر وجدان و هرچی میتونم بهت بگم چیزی که خودم سعی میکنم انجام بدم راه چاره ای نداریم 

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم