2733
2734

چندماهه اینطوری شدم. مدتی آنتی بیوتیک و مسکن مصرف میکردم. 90 درصد مواقع فقط صبح ها شکمم کار میکنه و گاهی چند سانت اول مدفوعم سفته. نظرتون باید برم دکتر؟😒

گاهی لب‌های خندان از گونه‌های گریان بیشتر درد می‌کنند...

نه طبیعیه.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگ منطورت روده هست من ابطورم مدفوع هم شل هست نفخ هم دارم روده عصبی دارم من صبح هست دوبار میرم دس ...

اوله مدفوعت سفته بعدش شل هست؟

نفخ وقتی میرم مهمونی یا مسافرت بعد غذا خوردن میگیرم

روده ی عصبی رو دکتر گفت؟ 

اگ منطورت روده هست من ابطورم مدفوع هم شل هست نفخ هم دارم روده عصبی دارم من صبح هست دوبار میرم دس ...

زمان نفخ دلپیچه هم میشی؟ 

دلدرد هم داری؟ مخاط در مدفوع چی؟

کلا علایمت چیه عزیزم

اوله مدفوعت سفته بعدش شل هست؟ نفخ وقتی میرم مهمونی یا مسافرت بعد غذا خوردن میگیرم روده ی عصبی رو د ...

ن شله کلا

اره دکتر گفت، بعد گفت واسه اطمینان بیشتر ازمایش مدفوع هم بده ک ندادم دیگه

تمام  تاپیک هاو کامنتا مربوط به من نیست.😑کاربری مشترکه بین دونفر
زمان نفخ دلپیچه هم میشی؟  دلدرد هم داری؟ مخاط در مدفوع چی؟ کلا علایمت چیه عزیزم

دل درد خفیف اره

صدای روده افتضاح

مخاط نه

علائم کل اینایی ک گفتم  ب اضافه پست قبلی

تمام  تاپیک هاو کامنتا مربوط به من نیست.😑کاربری مشترکه بین دونفر
2738
اینو بخون. 

همینطوری شدم. صبح که بیدار میشم بدون اینکه صبحانه بخورم چند دقیقه بعدش احساس دفع دارم. فکر می‌کردم این یک عیب هست! 

همینطوری شدم. صبح که بیدار میشم بدون اینکه صبحانه بخورم چند دقیقه بعدش احساس دفع دارم. فکر می‌کردم ا ...

نه چرا عیب باشه ؟ 

منم معمولا صبح دفع دارم 

گاهی وقتا هم عصر یا شب و.. 

یبوست و اسهال داری؟ 

چ علایمی داری؟ 

زمان نفخ دلپیچه هم میشی؟  دلدرد هم داری؟ مخاط در مدفوع چی؟ کلا علایمت چیه عزیزم

من وقتی که میرم مهمونی یا مسافرت یا حتی برای تفریح تو طبیعت بعد غذا خوردن نفخ شدید میکنم بعد که میام خونه حالت اسهال دارم این مخاط هم میبینم.

دل درد خفیف اره صدای روده افتضاح مخاط نه علائم کل اینایی ک گفتم  ب اضافه پست قبلی

شما کلونسکوپی هم شدی یا ن؟ 

منم سندروم روده دارم 

کدوم قسمت شکمت درد داری؟ شدید یا ن

چ زمانی؟ 

من وقتی که میرم مهمونی یا مسافرت یا حتی برای تفریح تو طبیعت بعد غذا خوردن نفخ شدید میکنم بعد که میام ...

عزیزم برا تو مخاط چ رنگیه؟ 

نفخ باعث دلپیچه میشه؟ چیکار میکنی خوب شی؟ 

هر روز اسهال داری؟ 

نه چرا عیب باشه ؟  منم معمولا صبح دفع دارم  گاهی وقتا هم عصر یا شب و..  یبوست و ...

مشکل من اینه تقریبا عصر ها و شب احساس دفع ندارم ولی صبح ها حجم زیادی دفع میکنم و گاهی هم ظهرها. ولی بعضی وقت ها تو همون صبح چند سانت اول مدفوعم سفته ولی بعدش روانه. نمیدونم یبوست محسوب میشه یا نه. 

2706