2737
2739
عنوان

واقعا بده؟به نظرتون؟

53 بازدید | 5 پست

سلام من ۱۷ سالمه خواهرم ۱۳ بعد خونه بودیم مادربزرگ و عمو و عمه و شوهر عمه ام برای مهمونی شام اومده بودن من شلوار چسب پوشیده بودم با ی شومیز تا زیر باسن خواهرم شلوار چسب با تیشرت بعد من خودم ابرو برمیدارم خواهرم وسط ابرو برمیداره ارایشی هم نگرده بودیم ی کرم پودر و تینت من خواهرم ی تینت و زدافتاب رنگی بعد مادربزرگم همش میگفت من سن اینا یودم ابرو برنمیداشتم ابرو بعد شوهر اینا چ ارایش میکنن و هی ب من و خواهرم سرکوفت میزد از اونطزف هی ب مامانم میگفت چه طرز بچه تربیت کردنه واقعا

اعصابمون واقعا خورد شد از رفتار هاش ب نظر شما بده ایا؟

عزیزم سن ایشون رو با خودتون مقایسه نکنین اون در مورد چیزی که زمان خودش بوده صحبت میکنه اون موقع همه دخترا اون شکلی بودن

الان همه مثل شمان زیاد سخت نگیرین 

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سن ایشون رو با خودتون مقایسه نکنین اون در مورد چیزی که زمان خودش بوده صحبت میکنه اون موقع همه ...

منظورم اینه کلا به نظر شما مشکل از پوشش ماست یا خیر؟

2742
منظورم اینه کلا به نظر شما مشکل از پوشش ماست یا خیر؟

نه پوشش شما مشکلی نداره البته بهتره که کرم پودر و ضد افتاب رنگی استفاده نکنین چون پوستتون الان حساس و لطیفه و زود خراب میشه 

اما از نظرای دیگه مشکلی نداره

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم)