2737
2739
عنوان

کمککککککک🥺

57 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها من بعد از هزار سال دارم میرم یجا که برام مهمه،دماغم خبردار شده فورا جوش زده🥲

یه جوش زیر پوستی خیلی دردناک نسبتا بزرگ درست روی بینیم درومده حالا چیکارش کنم زود خوب شه و جاش نمونه🥲

یخ ماساژ بده رو پوستت صورتتو خوب بشور اگه تا فردا شب وقت داری کلی راه حل دارم

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
یخ ماساژ بده رو پوستت صورتتو خوب بشور اگه تا فردا شب وقت داری کلی راه حل دارم

کلییی وقت دارمممم تقریبا دو حفته دیگه میرم اونجا 

ولی جوشه بزرگه زیر پوسی هم هست همیشه وقتی ازینا میزنم کلی زمان میبره تا خوب شه بعد جاشم کلی میمونه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کلییی وقت دارمممم تقریبا دو حفته دیگه میرم اونجا  ولی جوشه بزرگه زیر پوسی هم هست همیشه وقتی از ...

حله بابا اصلا نگران نباش تا پنج روز طول نمیکشه میره با روشای که میگم 

اول از همه خوب صورتتو بشور بعد یخو رو پوستت ماساژ بده مخصوصا روی جوش بعد اون جوش ممکنه تبدیل به جوش سفید بشه راحت بترکونش بعد با ماست ابلیمو ماسک بزار خشک شد بشور یا یه قاشق سرکه سیب با سه قاشق اب قاطی کن واس جای لک جوش عالیههه گیریم که این جوش سفید نشد همونجوری موند تو حموم روشور بزن ابرسانننن حتما بزن عالیه بعدشم تا دو هفته فک نکنم بمونه🥲😂

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2728