2737
2739
عنوان

ماهی قرمز

56 بازدید | 12 پست

سلام به همه خوبین من یه سوال داشتم کسی اینجا هست به ماهی قرمز نون نرم شده بده و بخوره و چیزیش نشه یعنی میگم بتونه بخوره؟؟

مادر و برادرم قبل عید رفته بودن خرید یه چیزهایی بخرن بعد دو تا ماهی قرمز مامانم واسه داداشم خرید ولی یکیش فرداش که عید بود فوت کرد حالا یکیش هنوز زنده اس بعد یه غذای مخصوص داره وقتی میدم نمیخوره به نظرتون نون نرم شده بدم خوبه؟؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اولی رو خدا رحمت کنه 😁 دومی روهم نون خشک بریزی تو آب نرم میشه دیگه نیاز نیست نون نرم بریزی 

سلامم عزیزم اونم خودم مقصرم که فوت شد اخه به داداشم گفتم یه هفته ای میمیرن زد فرداش یکیش فوت کرد 

2740
سلام عزیزم قشنگ میخورن پس نمیدن؟؟ اخه من میدم میخوره ولی میریزه بیرون

اره بابا من اهی قرمزام تا سه سالم زنده موندن دادم به کسی اخر سر. تنگی هم که توشن باید سطحش زیاد باشه تا اکسیژن بهشون برسه

اره بابا من اهی قرمزام تا سه سالم زنده موندن دادم به کسی اخر سر. تنگی هم که توشن باید سطحش زیاد باشه ...

ببین من میدم دقت میکنم وقتی میخوره از دهنش میده بیرون غذارو یعنی نمیخوره 

اره بابا من اهی قرمزام تا سه سالم زنده موندن دادم به کسی اخر سر. تنگی هم که توشن باید سطحش زیاد باشه ...

گفتی ماهی هات تا سه سالم زنده میموندن بزرگم میشدن یا جثه شون همونجوری میموند؟؟

بعد چرا دادی به کسی خوب خودت نگهمیداشتی

گفتی ماهی هات تا سه سالم زنده میموندن بزرگم میشدن یا جثه شون همونجوری میموند؟؟ بعد چرا دادی به کسی ...

یه کم بزرگ شد از اون شهر اسباب کشی کردیم نمیشد ببرم تو راه میمرد 

زیاد باهاش کار ندلشته باشه ابشو دو سه روز یه بار عوض کن غذا هم بده زنده میمونن

یه کم بزرگ شد از اون شهر اسباب کشی کردیم نمیشد ببرم تو راه میمرد  زیاد باهاش کار ندلشته باشه ا ...

من که عوض نمیکنم بیشتر کار مامانمه امروزم عوض کرد ابشو من دلم میخواست امروز عوض کنم ولی نشد چون میترسیدم تنگو بردارم این بیاد بالا