2752
2734
عنوان

چیکار کنم خدا صدامو بشنوه؟ خودکشی تنها راه حلیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم شکسته اتیشم همه رویاهامو باختم همه چی از دست دادم برا هرچی تلاش کردم از دست دادم مادرم چقدر برای ...

آخ... خدا بیامرزه مادرت رو

خیلی سختی کشیدی😔

دنیا تا بوده پر رنج بوده، خیلی بیشتر از رنج‌های ما...

چاره مون فقط صبره و با خدا موندن

درسته آدم ها عوض شدن میگن دنیا تغییر کرده ولی خدا چشه حتی خدا هم تغییر کرده؟ اونم مارو نمیخاد اونم ب ...

نمیدونم منم هرچی صداش میزنم نمیشنوه دیگه میخوام بی خیال باشم مثل جریان رودخونه خودمو بسپرم به اب زندگی هرجامیخوادببرتم

2731
اره فکر میکنم‌من آدمی هستم اینقدر فکر میکنم گاهی راهمو گم میکنم نمیدونم روز چیه شب چیه

یکم روی اعتقاداتتون بیشتر تحقیق کنید...

۰۹۶۴۰۰ پاسخگوی شرعی و اعتقادی

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️
آخ... خدا بیامرزه مادرت رو خیلی سختی کشیدی😔 دنیا تا بوده پر رنج بوده، خیلی بیشتر از رنج‌های ما... ...

سختی ک من کشیدم اگه خدا بیاد براش تعریف کنم گریه میکنه ب حالم

میگه خودتم نباید بکشی باید بذاری هر بلایی خواستم سرت بیارم بعدم خودم اونجور که خودم دلم میخواد بکشمت ...

میگه وجودت باارزش تر از اونه که بخاطر خستگی و ناامیدی ، نعمت حیات رو از خودت بگیری...

ناامیدی القای شیطان‌ه، فکر کن خودکشی حرام نبود، شیطان چقدر راحت نعمت حیات رو از ما می‌گرفت و وسوسه مون میکرد خودمون رو بکشیم

میگه وجودت باارزش تر از اونه که بخاطر خستگی و ناامیدی ، نعمت حیات رو از خودت بگیری... ناامیدی ال ...

خود خدا که یه روز میگیره نعمت حیات رو به زورم میگیره پس دیگه چی میگه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...