2733
2734

اره رفتم

قرص غضروف ساز میدن

ولی بهتر از اون چرب کردن با روغن زیتون هر شب و پلاستیک کشیدن روشه,مثلا زانو.صبح پلاستیک و باز کن با دسمال کاغذی تمیز کن زیر پتو بمون ک هم دمای بدن بشه 

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
کدوم مفصلات صدا میداد؟ درد هم داشتی؟ 

زانو و شونه

اره کلا بخاطر درد زانو رفتم.

تسخیص کجی کشک زانو دادن و رفتم فیزیوتراپی حرکات اصلاحی و قرص دادن،ورزشای فیزیوتراپی خوب بود ولی قرصا زیاد تاثیر ندلشت  اما روغن زبتون زدن شبانه خیلی عالی بود چند شب انجام بدی کانلا تاثیرشو ب چشم میبینی

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
من تازگیا زانوم صدا میده ولی درد ندارم

کامنتمو بخون کاری ک گفتم و بکن ،غضروفت داره تحلیل میره،با روغن زدن ترمیم میشه

2706