2737
2734
عنوان

شوهرخاله خسیس

678 بازدید | 24 پست

سر ازدواج کاملا خودشونو عادی جلوه دادن و بسیار دیت ک دلباز الان بچش عفونت خون گرفته دکتر گفته باید بستری شه ولی نمیزاره ببریم بیمارستان میگه دمنوش بخوره خوب میشه

کفشا و لباسای خالم پاره و سر مناسبتا ما براش لباس‌میخریم

خونشون هیچی ندارن غذا میپزیم می‌بریم بچه ها گشنه نمونن خودشم ۴ تا بچه معنوی داره و تامینش میکنه بیچاره بچه از تب هزیون میگه حالم خیلی بده خالم خیلی برام عزیزه 

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

عزیزم عفونت خون خیلی خطرناکه احتمال مرگ داره ببرینش بیمارستان چ جوری دکتر گداشته بیارین خونه

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم عفونت خون خیلی خطرناکه احتمال مرگ داره ببرینش بیمارستان چ جوری دکتر گداشته بیارین خونه

دکتر گفت سریع منتقل کنین بیمارستان حتی زنگ زد اورژانس ولی این کله خر بچه رو همراه خالم به زور سوار ماشین کرد برد خونه

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
2740
دکتر گفت سریع منتقل کنین بیمارستان حتی زنگ زد اورژانس ولی این کله خر بچه رو همراه خالم به زور سوار م ...

خآله ات چه قد احمقه حفشه هر بلایی سرش بیاد چرا سوار میشد 

سريع بچه رو ببريد بيمارستلن عفونت خون ميتونه باعث مرگ بشه

میدونه دکترم گفت بچه خیلی ضعیفه ولی برداشت برد خونه ک دمنوش میخوره خوب میشه

بیچاره بابام با اون وضعش التماسش میکرد بزار بچه رو ببرم بیمارستان خودم میدم هزینه رو قبول نکرد

خالت چرا بچه دار شد از این بیشعور؟ چرا خالت چیزی نمیگه؟

کتک میزنه

به زور باردار شده خالم بیچاره

خآله ات چه قد احمقه حفشه هر بلایی سرش بیاد چرا سوار میشد 

میگم به زور سوار شد کاری کرد جرات نکنیم نزدیگ ماشین شیماینجور نگو خاله من به اجبار باردار شده

ای بابا چرا آخه بچه آورد سریع ببرین دکتر خیلی خطرناکه

به زور

قبول نمیکنه بچه آتیش بود از نگرانی دارم‌میمیرم کل بدنش درگیر عفونته

میگم به زور سوار شد کاری کرد جرات نکنیم نزدیگ ماشین شیماینجور نگو خاله من به اجبار باردار شده

عزیزم ب اجبار هیچ کس هیچ کار نمیکنه 

اعصابم خراب شد خدا این پدر و مادر احمقو بکم چیکار کنه 

زنگ بزن اورژانس بره دم خونه 

2706