2733
2739

من با یکی هستم چ ظاهر چ اخلاق و نجابتش خیلی چشممو گرفت همسن خودمه ایرانی نیس بخاطر همین مانانم مخالف بود و میگفت هیچی ازخودش نداره ایرانی هم نیس اصلا جور درنمیاد.کل شهر و همه رو گفته بود که اینو میخام هرروز جفتمون از سرکار توگرما و سرما کل مسیر پیاده میومد تا همو ببینیم جوری که بدجور وابسته هم شدیم من صدمو گذاشتم واسش واسه همین پرو شده بود سر هرچیزی عصبی میشد قهر میکرد مثلامیگفت زنگ‌بزن ولی من خونه بودم نمیشد هی پیله میشد بعدم قهر میکرد هیچی تاحاالابرام نخریده تازه میگف داری ایقد قرضی بهم بدی گیرم...دوسه بار سرچیز مسخره کات میکرد میرفت اذیتم میکرد بعد چندوق پرو پرو برمیگشت و همه رو واسطه میکرد تا اوکی شیم ووباره.ی مدت اجباری ایران نبود من خیلی اذیت شدم سر نبودنش دیر ب دیر زنگ و پیام میداد کلا ادم دیگ ای شده بود خلاصه ک هوا ورش داشته بود منم دیگ از بس اذیت شدم یدفه سردشدم وقتی دید بیخیال شدم و قصد رفتن دارم عالی شد و همش التماس ک بیا ببینمت خلاصه مث اون موقه های من شده .منم بخاطر اینکه فراموشم کنه ی سری دروغا گفتم بهش الان از دیروز تاحالا کلی اصرار ک بیا ببینمت منم بهانه میوردم دیشبم کلا سرچیزی ک مقصر بود قهرکردم الان هرچی پیام میداد ک اشتی کنم جواب ندادم بعدم گف باشه ی روزم تو میخای منوببینی دیگ نیستم.دلم داره اتیش میگیره از جدایی باهاش و مظلومیتش چون این چندوق خودش میگف خیلی اذیت شدم سرت کلی وزن کم کرده من دوسش دارم اونم داره ولی تهش عاقبت خوبی نداره بدبخت میشم 

منم همون دختری که توومسیر مشکلات دست و پاهام تاول زدن قلبم زخمی مغزم ردی ...ولی ادامه میدم با قدرت🍭🥀زندگی کردن تو جهنمی که برات درست کردن....😏یک روز من سکوت خاهم کرد و تو آن روز برای اولین بار مفهوم دیر شدن را خاهی فهمید!!!دلم در دست او گیراست خودم از دست او دلگیر عجب دنیای بی رحمی دلم گیراست و دلگیرم...چشمام میدید اما قلبم باورنمیکرد...چیزی که قراره دشمنت نفهمه به دوستت نگو!! اونی که میگفت دل نبند تهش تلخیه خودش دلبسته ترین ادم شهر شد...یادتون رفت یاد من موند مرور حرکتاتون شد کارهرروز...سعی کنید تا ۱۲ شب خابتون ببره اگه ۱۲ به بعد بیدار بمونید خیلی خاطرات بد و مشکلات ازرده خاطرتون مییکنه ادم شبا مظلوم تر میشه جوری مغزم رد میده که باورم نمیشه توی روز اون همه قوی ام.نمیدونم پس کی قراره سرنوشت میخاد اون روی خوب زندگی رو بهمون نشون بده.چگونه میتوان به تاول های پا گفت مسیر طی شده اشتباه بوده...یه روز کسیو ک ترس از دست دادنشو داشتی خودت قیچیش میکنی...ینی میشه روز خوب منم برسه.خاهر قشنگم بخاطرت ازجونمم میگذرم واسه خوشحالیت...زمان همه چیزو ثابت میکنه...زمین گرده همه کارما پس میدن کسی ک بهت بدی کرده بود یه روز همون سرش میاد.. ما که توقع نداشتیم دنیا مارو نوازش کنع فقط میخاسیم یکم کمتر جیگرمونو بسوزونه.خدایاا کسی پشتم نیست تنهام خودت دستمو بگیر و ولم نکن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

افغان هستش؟

اره ولی ظاهری اصلا کسی متوجه نمیشه. فقط موندم پشیمون نشم و نتونم‌کنار بیامواز نبودش و اینگه اسیب ببینه چون احساسیه اونم مث من

منم همون دختری که توومسیر مشکلات دست و پاهام تاول زدن قلبم زخمی مغزم ردی ...ولی ادامه میدم با قدرت🍭🥀زندگی کردن تو جهنمی که برات درست کردن....😏یک روز من سکوت خاهم کرد و تو آن روز برای اولین بار مفهوم دیر شدن را خاهی فهمید!!!دلم در دست او گیراست خودم از دست او دلگیر عجب دنیای بی رحمی دلم گیراست و دلگیرم...چشمام میدید اما قلبم باورنمیکرد...چیزی که قراره دشمنت نفهمه به دوستت نگو!! اونی که میگفت دل نبند تهش تلخیه خودش دلبسته ترین ادم شهر شد...یادتون رفت یاد من موند مرور حرکتاتون شد کارهرروز...سعی کنید تا ۱۲ شب خابتون ببره اگه ۱۲ به بعد بیدار بمونید خیلی خاطرات بد و مشکلات ازرده خاطرتون مییکنه ادم شبا مظلوم تر میشه جوری مغزم رد میده که باورم نمیشه توی روز اون همه قوی ام.نمیدونم پس کی قراره سرنوشت میخاد اون روی خوب زندگی رو بهمون نشون بده.چگونه میتوان به تاول های پا گفت مسیر طی شده اشتباه بوده...یه روز کسیو ک ترس از دست دادنشو داشتی خودت قیچیش میکنی...ینی میشه روز خوب منم برسه.خاهر قشنگم بخاطرت ازجونمم میگذرم واسه خوشحالیت...زمان همه چیزو ثابت میکنه...زمین گرده همه کارما پس میدن کسی ک بهت بدی کرده بود یه روز همون سرش میاد.. ما که توقع نداشتیم دنیا مارو نوازش کنع فقط میخاسیم یکم کمتر جیگرمونو بسوزونه.خدایاا کسی پشتم نیست تنهام خودت دستمو بگیر و ولم نکن
2742
اره ولی ظاهری اصلا کسی متوجه نمیشه. فقط موندم پشیمون نشم و نتونم‌کنار بیامواز نبودش و اینگه اسیب ببی ...

ملیت که ملاک خوبی و بدی نیست 

اما من جات بودم روی حرف مادرم حرف نمی زدم ، اونها تجربه شون بیشتره و عقلانی تر برخورد می کنن 

اره ولی ظاهری اصلا کسی متوجه نمیشه. فقط موندم پشیمون نشم و نتونم‌کنار بیامواز نبودش و اینگه اسیب ببی ...

فراموش کن 

اول خودتو دوست داشته باش بعد دیگران 

اصلا به ازدوج باهاش فکر نکن...

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
عاقل باش  آفرین  فراموش کن  الان قوی بشی بهتره  تا دوسال دیگه....

فقط میترسم باز یکیو بفرسته یا گریه هاشو ببینم برگردم بهش باز یا کلا کات شه و نتونم فراموشش کنم با نبودش چطوری کنار بیام

2740

اگه شرایط زندگیت بخصوص مالیت بد بیخیالش شو چون شرایط برای خودت سخت تر میکنی

متاسفانه تو کشور ما با افغان ها خوب رفتار نمیشه فرض کن با این اقا ازدواج کنی فکر بچه هات کردی؟

مادرت درست میگه